בשל חוסר בראיות: נסגר התיק נגד גיל שפר, לשעבר ראש הסגל בלשכת נתניהו

פרקליטות מחוז תל אביב הודיעה כי התיק נגד ראש הסגל לשעבר בלשכת ראש הממשלה, שנחשד במעשה מגונה, ייסגר וזאת מחוסר ראיות מספיקות. הודעה בנושא נמסרה גם למתלוננת

פרקליטות מחוז תל אביב הודיעה היום (שלישי) על סגירת התיק נגד גיל שפר, ראש הסגל לשעבר בלשכת ראש הממשלה בנימין נתניהו שנחשד במעשה מגונה.


לפי הודעת הפרקליטות, לאחר בחינת חומר הראיות, הוחלט לסגור את התיק מחוסר ראיות מספיקות. הודעה בנושא נמסרה גם למתלוננת.

 

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

גור יערער לעליון על ההחלטה שלא לשחררו, משפחת ירדן: "ריסק לנו את החיים"

ליברמן תקף את בנט: "התבטאויות מסוג זה פוגעות בביטחון ישראל"
איראן החלה בבניית 2 כורים גרעיניים בדרום המדינה


בדצמבר 2016 פורסם כי אמנית התלוננה כי שפר הטריד אותה מינית. היא טענה כי לאחר שהופיעה בכנס שבו השתתפה, הציע לה שפר טרמפ לביתה, והיא נענתה בחיוב. לפי הפרסום, שפר התיישב לידה בספסל האחורי, השקה אותה באלכוהול ונגע בה בניגוד לרצונה.


עוד טענה האישה ששפר לקח אותה לדירה בה היו גברים נוספים, שם אילץ אותה להופיע בפניהם. לפי החשד, הוא גם ניסה בשלב מאוחר יותר לנשק אותה בניגוד לרצונה. עוד פורסם כי התלונה נחקרת בחשאיות כבר למעלה מחודש.


הנהג מאותה הנסיעה העיד במשטרה כי שפר היה שיכור והתנהג בבוטות, אך לא הטריד את המתלוננת. גורמים במשטרה אמרו כי המתלוננת אמינה, אך גורמים משפטיים ציינו כי יש לבחון אם המעשה הוא פלילי מכיוון שלבסוף שפר לא באמת נישק את המתלוננת.

 

ראש הממשלה בנימין נתניהו וראש הסגל לשעבר גיל שפר
 

ראש הממשלה בנימין נתניהו וראש הסגל לשעבר גיל שפר(משה מילנר, לע"מ)

לפני מספר שנים נחשף בחדשות 10 כי אישה אחרת פנתה לראש הממשלה בנימין נתניהו בבקשה שלא יאפשר לשפר לכהן בתפקיד ציבורי. "מה שקרה עם גיל לא היה בשום אופן מקרה רגיל שבחור מנסה להתקרב לבחורה. הוא תקף אותי באכזריות ובאלימות, הטיח את ראשי בחוזקה שוב ושוב, סגר את דלת הרכב כשניסיתי לברוח והתעלם מתחנוניי וצעקותיי שיפסיק", כתבה האישה במכתב.


בנוסף, האישה עברה בדיקת פוליגרף בעקבות האירועים, וזו הראתה כי היא דוברת אמת. האישה נשאלה אם היא שיקרה בהצהרה שרשמה על האירוע והאם בדתה את כל פרטי האירוע או את חלקם, והיא ענתה בשלילה לכל השאלות. שפר אמר אז כי היה מדובר בעלילת שווא נגדו, ולטענתו הוא עבר שלוש בדיקות פוליגרף - בדיקת שב"כ, בדיקת משטרה ובדיקה פרטית - ובשלושתן הוא יצא דובר אמת.

  • תגיות: