10tv, 10tv

"אני אתפוס אותך בחוץ": חמישה הואשמו בגין תקיפת המאבטחים באיכילוב

כתב אישום הוגש נגד ארבעה בגין תקיפה וחבלה, לאחר שהוזעקו למקום על ידי בת זוגו של העבריין דוד אמויאל, שחשוד גם הוא בתקיפה. המטופלת, הדוגמנית אליה קדוש הואשמה באיומים ותקיפת שוטר. הרקע לתקיפה: אי שביעות רצון מהטיפול הרפואי שקיבלה

  • פורסם ב:
  • 08/10/2017 05:38
  • |
  • עודכן ב:
  • 08/10/2017 13:27
  • |
  • כתבים:
  • דורון הרמן

הפרקליטות הגישה היום (ראשון) כתב אישום נגד רוסלן מיסייב, מור ביטון, חנן אלפסי ואברהם יוספוב בגין תקיפת המאבטחים בבית החולים איכילוב בתל אביב, בשבוע שעבר.


הארבעה, תושבי חולון, קרית מלאכי, חיפה ותל אביב מואשמים בקשירת קשר לביצוע פשע, חבלה חמורה בצוותא ותקיפה הגורמת חבלה ממשית בצוותא. הדוגמנית אליה קדוש מואשמת באיומים ותקיפת שוטר, לאחר שהתפרעה בחדר המיון והזעיקה את התוקפים. בן זוגה של קדוש, העבריין דוד אמויאל מראשון לציון, חשוד גם הוא שהשתתף בתקיפה.

 

לכתבות נוספות בנושא >>

נעצרו שלושה חשודים במעורבות בתקיפת המאבטחים בביה"ח איכילוב
חשד: תוקפי המאבטחים באיכילוב מקורבים לעבריין מוכר
תיעוד: מאבטחים מותקפים בבית החולים איכילוב; מצוד נערך אחר החשודים

 

על פי כתב האישום, קדוש הגיעה לחדר המיון מלווה באחד הנאשמים, מיסייב, והחלה לקלל את הצוות הרפואי ולצעוק בטענה שאינה מטופלת כראוי. אחד המאבטחים הרחיק אותה מדלפק המיון לאחר שניסתה למשוך שפורפרת טלפון שהחזיקה אחת האחיות. אז איימה על הצוות: "חכו מה יהיה לכם כשבעלי יגיע לפה".

 

ארבעה מהנאשמים מואשמים, בין היתר, בחבלה חמורה
 

ארבעה מהנאשמים מואשמים, בין היתר, בחבלה חמורה(חדשות 10)

ארבעת הנאשמים ואמויאל הגיעו לבית החולים ואיתרו את המאבטח. "אני השטן שלך", אמר לו אמויאל על פי האישום, "חכה חכה, לא מול המצלמות, אני אתפוס אותך בחוץ". מיד לאחר מכן החלו החמישה לתקוף את המאבטח, והמשיכו גם כשנפל לרצפה. שני מאבטחים נוספים שנכנסו אחריהם, וניסו לעזור לחבריהם, הותקפו גם הם.


התוקפים נמלטו אל רכבם, שם ניסה למנוע אחד המאבטחים אתת כניסתו של אחד הנאשמים, יוסיפוב, מלהיכנס לרכב. שאר הנאשמים יצאו מהרכב והחלו לתקוף את המאבטח "בחוזקה וללא רחם, תוך שהצמידו את גופו אל קיר סמוך וחבטו בו, שוב ושוב, כל אחד על פי יכולתו, באמצעות אגרופים בפניו, בראשו ובכל חלקי גופו", כך על פי כתב האישום.

 

קדוש עוכבה על ידי שוטרים בשל חשד לקשר עם התוקפים לאחר שניסתה לעזוב את שטח המיון, התקרבה לשוטרת באופן מאיים וקראה לעברה כינויי גנאי וקללות. כאשר ביקשו לאזוק אותה תקפה קדוש את השוטרת, תחילה באגרופים לפניה ולאחר מכן החלה לנשוך, לשרוט את השוטרת בפניה ולירוק עליה. בהמשך ניסתה קדוש גם לתקוף את השוטרים באמצעות בעיטות, עד שנאזקה ברגליה.

 

מואשמת שקיללה, הכתה ונשכה שוטרת. אליה קדוש בהארכת מעצר (ארכיון)
 

מואשמת שקיללה, הכתה ונשכה שוטרת. אליה קדוש בהארכת מעצר (ארכיון)(חדשות 10)

מיד לאחר התקיפה נמלטו ארבעת הנאשמים ואמויאל ברכב, המשטרה ערכה אחריהם מצוד במשך כמה ימים עד שנתפסו. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרם עד תום ההליכים. "אלימות כלפי אנשי הצוות הרפואי הפכה מכת מדינה", כתבה עורכת הדין לבנת מלמד בבקשת המעצר.

 

באירוע הוכו ונפצעו קל עד בינוני שלושה מאבטחי חדר המיון. הם סבלו משיניים שבורות, חבלות בפנים ובגוף, שברים וסדקים בעצמות. נתי, מאבטח במקום, סיפר על האירוע האלים. "שמעתי צעקות ורצתי לדלפק המיון הפנימי שם ראיתי שאישה ובחור לצידה מתנפלים על אחד המאבטחים", סיפר, "הבחורה החלה לחמם את הגבר שהיה לצידה ואמרה לו שהוא 'קוקסינל שלא מחזיר' והגבר ענה שלא תדאג והוא מביא את האנשים שלו".

 

"לא האמנתי שאמצא את עצמי באירוע כזה חמור בעבודה", סיפר המאבטח, "אני בטוח שאם הם היו מצליחים לעבור אותנו, הם היו מגיעים לרופאים ולאחיות ואז היה נגרם אסון.

 

חמישה הואשמו במעורבות בתקיפת המאבטחים
 

חמישה הואשמו במעורבות בתקיפת המאבטחים(צילום מסך יוטיוב)

  • תגיות: