הליצנים המפחידים: "הבן שלי בכה - הפכנו לשכונת רפאים"

אמו של בן 12 שהותקף על ידי ליצן מספרת שבנה חושש לצאת לחורשה הסמוכה מפחד הליצנים. עד כה עיכבה המשטרה לחקירה למעלה מ-20 נערים שהתחפשו לליצנים. המשטרה: "מדובר בעבירה פלילית. מי שייעצר יובא לבית המשפט על מנת למצות עמו את הדין"

 

 

תופעת הליצנים המפחידים שעשתה עלייה מארה"ב ושואבת השראה מסרטי אימה הוליוודיים, ממשיכה להתפשט ברחבי הארץ. עד כה עיכבה המשטרה לחקירה למעלה מ-20 נערים שהתחפשו לליצנים.

 

"הבן שלי הגדול שהוא בן 12 ממש בכה", אמרה קרן סחרוב שבנה הותקף על ידי ליצן, "עד כדי כך שאני אמרתי לו 'בוא נלך ביחד לחורשה', יש שמועות שיש שם ליצנים, הוא סירב בתוקף. השכונה הפכה להיות שכונת רפאים".

 

כתבות נוספות בנושא >>

תופעת "הליצנים המפחידים": בן 13 נעצר בהרצליה ובידו סכין
המשטרה צופה מעצרים של בני נוער; ילדה שהותקפה: "ריססו אותי בגז פלפל"
מסתתרים בפינה ועומדים בצד הכביש: תופעת "הליצנים המפחידים" מתפשטת

 

בראשון לציון עיכבה המשפטרה נער מחופש, נוסף לארבעה שכבר נחקרו ושוחררו במהלך השבוע. תושבי העיר פתחו קבוצת וואטספ שקוראת לציבור לצאת ולסכל את התופעה, גם באמצעים אלימים. בצפון, שני ילדים שהתחפשו לליצנים נתפסו ברמת ישי, ונלקחו לתחנת המשטרה. התופעה הגיעה לערים נוספות בצפון וגם לדימונה בדרום.

 

במשטרה חוששים שמעשי הקונדס האלה יגלשו לארועים אלימים של ממש והודיעו שלא יגלו סובלנות כלפי התופעה. נצ"מ אפי שיימן, מפקד תחנת באר שבע: מדובר בעבירה פלילית, וכל מי שייעצר נפתח נגדו בחקירה ונביא אותו לבית המשפט על מנת למצות איתו את הדין".

 

 

"מדובר בעבירה פלילית". הליצנים המפחידים(דוברות עיריית ראשל"צ)

  • תגיות: