הסכם עד המדינה: הפרקליטות תבדוק עם ארי הרו את קשרי נתניהו-אלוביץ'

בשנת 2014 שימש הרו כראש הסגל בלשכת ראש הממשלה. באותה התקופה החלו השיחות על עסקת בזק ובפרקליטות רוצים לבדוק האם לנתניהו היה עניין אישי בעסקה

ככל שעוברים הימים מאז חתם ארי הרו על הסכם עד המדינה, הולך ומתבהר יותר התפקיד המרכזי שמילא בסביבתו הקרובה של ראש הממשלה נתניהו. את הדברים האלה ניתן להבין מהפרשות השונות שנבדקות בפרקליטות ובהן הבדיקה שנוגעת גם לקשרי נתניהו ושאול אלוביץ', בעל השליטה בחברת בזק.

 

לאחר שהרו ששוהה בארה"ב יחזור מטיסתו הוא יישב עם הפרקליטות על פרטי עדותו שם ישאלו אותו על קשרי נתניהו אלוביץ' ועל קשריהם. הרו שימש כראש הסגל ב-2014. באותה התקופה החלו השיחות על עסקת בזק-אלוביץ' ובפרקליטות רוצים לדעת אם היה לנתניהו עניין אישי בנושא זה.

 

לכתבות נוספות בנושא:

בעקבות עתירת חדשות 10: נתניהו יחויב לפרסם את מועדי שיחותיו עם שלדון אדלסון

בעקבות עדות הרו: אנשי עסקים ופוליטיקאים המקורבים לרה"מ יעידו

עד מדינה נגד נתניהו - סקר: רוב הציבור לא מאמין לרה"מ; הליכוד מתחזק בלעדיו

 

יעיד על קשרי רה
 

יעיד על קשרי רה"מ ואלוביץ'? ראש הממשלה בנימין נתניהו לצד ארי הרו, ראש הסגל לשעבר במשרד רה"מ(חדשות 10)

הרו יכול להישאל בהסכם עד המדינה על כל נושא ולא רק על תיקי 1,000 ו-2,000. למרות שפרטי עדותו במסגרת ההסכם אסורים בפרסום תחת צו, עדותו משפיעה על רשת המעורבים בחקירות. בעקבות עדותו על כך שפעל לקידום עסקת "ביבי-נוני", במסגרת תיק 2,000, יעידו מספר פוליקטיקאים המקורבים לרה"מ, ייתכן שחלקם אף ייחקרו באזהרה. חלק מהפוליטיקאים העידו כבר בעבר.

 

כפי שפורסם אתמול, לטענתו של ראש הסגל לשעבר, הוא התבקש על ידי ראש הממשלה לבדוק היתכנות לעסקה עם מול "ידיעות אחרונות" ארנון מוזס. עוד הוא טען כי פעל בהתאם לרצונו של ראש הממשלה להגיע לעסקה מול מוזס בנוגע לעיתון "ישראל היום".

 

בסקר שפורסם אתמול בחדשות 10 עולה כי רוב הציבור לא מאמין לראש הממשלה בנוגע לחשדות שעלו נגדו בתיקי 1000 ו-2000. על פי הסקר, 51% אינם מאמינים לראש הממשלה, לעומת 27% בלבד שמאמינים לו. 22% ענו ש"אינם יודעים". עוד עולה על פי הסקר, כי 66% מהציבור סבורים שעל נתניהו להתפטר באם יוגש נגדו כתב אישום

 

  • תגיות: