ה"רוצחת" שנשכרה ע"י ישראלית בארה"ב: "אמרה לי להכין לגרוש קפה - ולשים בו רעל"

בריאיון בלעדי עם חדשות 10 סיפרה טינסלי קיף בפרוטרוט על הדרך שבה גויסה על ידי דניאל ליימן לחסל את בן זוגה לשעבר בתל אביב, כיצד קיבלה לידיה את רעל הריצין, ואיך הייתה אמורה לבצע את החיסול בדיוק. "היא אמרה שאם אספר למישהו, יהרגו את שנינו"

חיסול בהזמנה: דניאל ליימן, ישראלית המתגוררת באוקלהומה שבארה"ב, חשודה כי תכננה להתנקש בגרוש שלה שתל אביב - באמצעות רוצחת שכירה. ליימן ניסתה לשכור את האישה שאמורה להישלח למשימה, טינסלי קיף, שסיפרה בריאיון מיוחד לחדשות 10 אתמול (רביעי) על השתלשלות אירועים, שכאילו נלקחו מסרט מתח.

 

תחילתה של הפרשיה במודעה שפרסמה ליימן באתר, ובו כתבה שהיא מחפשת שחקנים חובבים. ליימן הציגה עצמה בשם סמנטה דאודי, השתיים התחילו להתכתב וקבעו להיפגש בבית קפה. "זו אמורה הייתה להיות עבודת משחק, או דוגמנות", סיפרה קיף בריאיון, "זה לא מה שזה היה. היא רצתה שאסע ואהרוג מישהו שעובד בדאע"ש".


>> חיסול בהזמנה - כתבות נוספות:

המודעה, השחקנית והרעל: חשד - כך תיכננה דניאל ליימן את ההתנקשות

ארה"ב: "ישראלית שכרה אדם כדי לרצוח את בעלה לשעבר בתל אביב"


"היא אמרה שאם אספר למישהו, יהרגו את שנינו", הוסיפה, "ושהיא הייתה עושה את זה בעצמה כי היא עושה את זה כבר שנים, כשגויסה למוסד בהיותה באוניברסיטה. אבל היא בהיריון ולא יכולה לעשות את זה הפעם".

 

ה
 

ה"רוצחת השכירה", טינסלי קיף(חדשות 10)

הזמינה את החיסול. דניאל ליימן
 

הזמינה את החיסול. דניאל ליימן(חדשות 10)

בסוף המפגש ליימן השאירה לקיף הוראות מפורטות על מסמך וורד, כיצד ליצור קשר עם בעלה לשעבר. "צרי קשר וסכמי איתו שיסיע אותך במהלך שהייתך לאתרים שונים", כתבה לה, "הכיני בכל בוקר שתי כוסות קפה, באחת מהן שימי את האבקה (רעל ריצין), ובכל בוקר תני ליעד שלך את כוס הקפה".


"היא התכוונה לקנות לי כרטיס טיסה ולתת לי אלף דולר", סיפרה עוד קיף, "היה לה את כל הפרטים שלו, היא אמרה שהוא עובד בשביל דאע"ש. היא לא הזכירה את בעלה לשעבר". הפגישה הטרידה אותה, והיא חשדה מיד שלא מדובר במוסד. היא מספרת כיצד התקשרה ל-FBI כשחזרה מהפגישה.

 

"עכשיו עם כל הסיפור הזה שהתפוצץ אני נשאר פה מתכופף באיזו פינה שחורה וחשוכה שאף אחד לא רואה אותי", כך אמר לחדשות 10 הגרוש, שהיה היעד לחיסול, "אני כבר לא יכול יותר. ואם נראה לכם שפה נגמר החשש לחיי, יש לכם טעות. יש גורמים בארץ שהיא מקושרת אליהם".

 

 

  • תגיות: