שישה הרוגים בתאונת דרכים בין אוטובוס, רכב ומונית באזור עפרה

תאונת דרכים קשה בכביש 60: שלושה נערים ושלושה מבוגרים שישבו במונית פלסטינית נהרגו בהתנגשות עם רכב פלסטיני ואוטובוס ישראלי ריק. נהג האוטובוס במצב בינוני. צוות של מד"א פינה את הפצועים

שישה הרוגים ושני פצועים בתאונת דרכים קשה בין אוטובוס, רכב ומונית בכביש 60, באזור עפרה סמוך לגבעת אסף.

 

צוות של מד"א הגיע היום (שלישי) לאזור גבעת אסף לאחר דיווח על תאונת דרכים קשה בין מונית פלסטינית, רכב פלסטיני ואוטובוס ישראלי ריק. מותם של שלושה מבוגרים ושלושה נערים, שישבו במונית הפלסטינית נקבע במקום.

 

>> לכתבות נוספות בחדשות 10

לקראת הפגנת הנכים מול בית רה"מ: שיבושי תנועה בכביש 1

משבר הדסה: שופטי בג"ץ כפו גישור על הצדדים

לאחר 110 ימי מחבוש: סרבנית המצפון עתליה בן-אבא שוחררה מהצבא

 

חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום העניקו טיפול רפואי לנהג האוטובוס, בן 50, והוא פונה לבית החולים הדסה כשהוא במצב בינוני. מצבו של פצוע נוסף, בן 17, מוגדר קשה וגם הוא מטופל בבית החולים הדסה.

 

שישה הרוגים ושני פצועים. זירת התאונה
 

שישה הרוגים ושני פצועים. זירת התאונה(מדברים תקשורת)

פרמדיק מד"א בצלאל בן חמו וחובש רפואת חירום במד"א שלום צובירי סיפרו: "כשהגענו למקום המראה היה מזעזע ובמקום הייתה המולה גדולה. ראינו מונית מעוכה, רכב פרטי ואוטובוס שמעורבים בתאונה. מסביב ובתוך המונית שכבו פצועים והרוגים. ביצענו סריקה ראשונית וראינו נער כבן 17 מחוסר הכרה עם פגיעת ראש ובסמוך לאטובוס גבר כבן 50 בהכרה, עם חבלת ראש".

 

בהמשך הוסיפו ש"בסיוע כוח רפואה של צה"ל הענקנו להם טיפול רפואי מהיר בשטח, העלנו אותם לניידות טיפול נמרץ ופינינו אותם לבית החולים הדסה עין כרם והר הצופים בירושלים. למקום הגיעו צוותים גדולים שלנו, המשכנו בסריקות ובתוך המונית ומסביב היו שישה מהנוסעים ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה ביותר, הם היו ללא סימני חיים וקבענו את מותם במקום".

 

 

 

 

  • תגיות: