בלעדי | החתן שאביו נרצח בחתונתו: "זה היה היום המאושר בחיי - עד הרצח המקולל"

משה קרייסקי נרצח לפני כחודש ביום שהיה אמור להיות אחד המאושרים בחייו - חתונת בנו. החשוד ברצח: בן דודה של הכלה שדקר אותו פעם אחר פעם לאחר שניסה להפריד בעימות עם אחד מבניו. בראיון לחדשות 10 מספר החתן על האירוע שהפך בן רגע משמחה גדולה - לאבל: "מבחינת המשפחה זה פיגוע"

זה היה אמור להיות היום השמח בחייהם של בני משפחת קרייסקי, דרור האח הבכור עמד לצד אביו יוסי מתחת לחופה. אבל הרגעים השמחים האלה יהפכו כעבור כמה שעות לטרגדיה גדולה. חודש אחרי, דרור, החתן, מספר בפעם הראשונה מה קרה שם.

 

"הוא אמר לי הנה אתה סוף סוף מתחתן, אמרתי לו אבא סוף סוף זה היום הכי מאושר בחיים שלי ואני שמח שאתה כאן איתי", הוא משחזר. "עד אותו רגע מקולל שהרוצח לקח לי את הדבר הכי יקר לי".

 

לכתבות נוספות בחדשות 10:

שני ילדים נהרגו מפיצוץ של אמצעי לחימה במאהל בנגב

חשד: מנהלת פעוטון בתל אביב גרמה חבלה לתינוקת עם שבר בגולגולת

טראמפ במוזיאון השואה בוושינגטון: "מכחישי שואה הם שותפים לרוע"

 

בזמן שהאורחים רקדו ושרו לצד החתן והכלה בתוך האולם אף אחד מהם לא היה מודע לדרמה שמתרחשת רק כמה מטרים מהם. ויכוח שפרץ בין אחיו של החתן ובן דודה של הכלה, מסתיים בדקירות. משה, אביו של החתן שנחלץ לעזרת בנו, נרצח באכזריות בחמש דקירות סכין על ידי איתן ילאו בן דוד של הכלה. "מבחינת המשפחה זה פיגוע", דרור אומר.

 

במהלך הקטטה נדקר גם אח נוסף, שפונה לבית החולים במצב קשה. לטענת המשפחה אירוע הדקירה שלו לא נחקר במשטרה. בן דודה של הכלה, נעצר עוד באותו הערב וכתב אישום בגין רצח ותקיפה בנסיבות מחמירות הוגש נגדו.

 

מאז, מנסה המשפחה גם מצד החתן וגם מצד הכלה, למרות הכאב הגדול, להישאר מלוכדת. "אבא היה איש טוב לב, לא קיים אדם יותר טוב ממנו. זו טרגדיה גדולה", מסכם החתן.

 

  • תגיות: