יח"צנים בתשלום, הכפשות והתפקדות המונית לליכוד: משקיעי הנדל"ן נגד כחלון

המאבק המחתרתי של משקיעי הנדל"ן נגד שר האוצר כחלון - ממסע הכפשות ברשת דרך יחצ"נים בתשלום, ועד התפקדות המונית לליכוד בניסיון להפעיל לחץ פוליטי נגד כוונת השר להטיל מיסוי על דירה שלישית. "מה שמעניין את החברים זה האינטרס הצר שלנו שאנחנו צריכים לדאוג לו"

בזמן שבליכוד מאשימים שכחלון מתחמק מהסכמים קואליציוניים, למשל בעניין תאגיד השידור, תא רשמי במפלגה - "פורום הדיור" - מתכנס מאחורי גבו כדי לבטל את רפורמת הדגל של שר האוצר - המיסוי על דירה שלישית.

 

חברים חדשים מאוד בתנועה כבר מרשים לעצמם לפנות לח"כים ומצפים שיובילו מיד חקיקה שתשאיר אצלם את הכסף. כל זה, לעיתים קרובות, תוך כדי סלידה בלתי מוסתרת ממפלגת השלטון הימנית. "אם אתה מתפקד אתה יכול להצביע גם למרצ או לרשימה המשותפת, תצביע למי שאתה רוצה. אף אחד לא יודע מה קורה מאחורי הפרגוד. אם אתה מתפקד לליכוד זה בדיוק כמו ששולחים מרגל לארץ אויב", אומר אחד החברים בפורום.

 

לכתבות נוספות בחדשות 10:

הרב לוינשטיין: "התנצלתי על הזלזול בבנות הלוחמות, שגיתי"

חיסול פוקהא - משעל: "שינוי הכללים"; גורמים פלסטינים: "הוחלט על פיגוע נקמה"

ההצתה בדומא: סבו של אחמד דוואבשה הלך לעולמו

 

"מה שמעניין את החברים זה האינטרס הצר שלנו שאנחנו צריכים לדאוג לו. אם אנחנו נהיה חברי ליכוד הם ירוצו אחרינו כדי לדאוג לזה שהם יישארו על הכיסא", אומר חבר נוסף בפורום.  עכשיו השאלה מי ינצח בעימות הזה: האינטרס הצר שעליו מדברים בגלוי משקיעים שהתחפשו לחברי הליכוד, או התכנית של שר האוצר.

  • תגיות: