הותרו לפרסום שמות ארבעת החיילים שנרצחו בפיגוע הדריסה בירושלים

סגן יעל יקותיאל, בת 20 מגבעתיים, היא קצינת החינוך בבה"ד 1 שנרצחה בפיגוע. שלושת הצוערים שנרצחו הם שיר חג'אג' בת 22 ממעלה אדומים, שירה צור בת 20 מחיפה וארז אורבך בן 20 מאלון שבות

דובר צה"ל התיר הערב (ראשון) לפרסום את שמם של ארבעת החיילים שנרצחו בפיגוע הדריסה בשכונת ארמון הנציב בירושלים.

 

מדובר בסגן יעל יקותיאל, בת 20 מגבעתיים ששימשה כקצינת חינוך בקורס הקצינים. בנוסף נרצחו שלושת הצוערים: סגן שיר חג'אג', בת 22 ממעלה אדומים, סג"מ שירה צור בת 20 מחיפה וסג"מ ארז אורבך בת 20 מאלון שבות.


>> כתבות נוספות בחדשות 10:

תיעוד: המחבל דוהר עם המשאית לעבר קבוצת החיילים בירושלים

אם אחד החיילים בפיגוע בי-ם: "הם לא יכלו להתמודד עם שקרה"

רוב הצוערים לא חתרו למגע וטענו - "המפקדת ביקשה שנתפוס מחסה"

 

הלווייתה של שיר חג'אג' תתקיים מחר בשעה 14:00 בהר הרצל שבירושלים. הלווייתו של סג"מ ארז אורבך תצא מחר בשעה 11:00 מבית ההספדים בבית העלמין בכפר עציון. הלווייתה של סגן יעל יקותיאל תצא מחר בשעה 15:00 מבית העלמין בקריית שאול בתל אביב. לווייתה של סגן משנה שירה צור ז"ל תתקיים בשעה 14:00 בבית העלמין הצבאי בחיפה.

 

ארז אורבך הוא בן לאורי וקרן, והבכור למשפחה בת שישה ילדים. הוא בוגר הישיבה התיכונית נוה שמואל באפרת. לאחר סיום לימודיו למד בישיבת ההסדר במעלות, ונלחם על הזכות להתנדב לשירות צבאי, שבמהלכו יצא לקורס הקצינים. "יזכר בחיוכו התמידי, בנכונותו לסייע ולהתנדב לכל מטרה טובה", נמסר מדוברות היישוב שבגוש עציון. שיר חג'אג' השאירה אחריה זוג הורים ושלוש אחיות ושימשה כקצינת בינה רשתית בחיל המודיעין. "הייתה תלמידה מצטיינת בתיכון", סיפרו מכריה.

 

סגן יעל יקותיאל
 

סגן יעל יקותיאל(באדיבות המשפחה)

סג
 

סג"מ שירה צור(באדיבות המשפחה)

סג
 

סג"מ ארז אורבך(ללא קרדיט)

סגן שיר חג'אג'
 

סגן שיר חג'אג'(ללא קרדיט)

"היא נכנסה לצבא כדי לעשות שירות משמעותי", סיפר ירון, קרוב משפחה של שירה צור, "היא התחילה את השירות הצבאי במסלול של קורס טייס ולאחר מכן התגייסה ליחידה שבה היא משרתת עכשיו. היא רק חשבה איך להמשיך להתקדם ולהגיע לקורס קצינים. נוער כמו שירה זה הנוער שהוא עתידה של מדינת ישראל".

 

"ילדה פשוט מושלמת שיחד עם חברותיה היוו את הדבק של הכיתה", סיפר מנהל בית ספרה לשעבר מנדי רבינוביץ', "אני זוכר אותה היטב בהפסקה  כילדה נמרצת ופעילה חברתית. הלכה לשנת שירות לפני הגיוס לחיל המודיעין והלכה להיות קצינה. האבא אמר לי שכמו שתמיד לוקחים את הטובים ביותר והנה לקחו".

 

בפיגוע נפצעו עוד 13 חיילים, בהם שלושה במצב קשה, אחד מהם במצב בינוני עד קשה ועוד תשעה במצב קל. הם פונו לבתי החולים בעיר - חמישה לבית החולים שערי צדק, חמישה נוספים להדסה עין כרם, ועוד שלושה נוספים להדסה הר הצופים. אף אחד מפצועים לא נמצא בסכנת חיים, כך נמסר מבתי החולים.

 

  • תגיות: