מקורבת לקלינטון: "תהיה טובה לישראל - מכירה טוב את הבעיות"

ריסה לוין, פעילה דמוקרטית, התייחסה בראיון לחדשות 10 לבחירות לנשיאות ארצות הברית. "ב-20 בינואר אני אצפה בטקס ההשבעה של הילרי קלינטון", אמרה. עוד הוסיפה כי "אני מפחדת שטראמפ ימריד את הבוחרים שלו במקרה של הפסד"

יממה לפני הבחירות בארצות הברית ומקורבת להילרי קלינטון הביעה אופטימיות לגבי סיכויי זכייתה במרוץ לנשיאות ארצות הברית.

 

"ב-20 בינואר אני אצפה בטקס ההשבעה של הילרי קלינטון", אמרה היום (שני) ריסה לוין, פעילה דמוקרטית וחברה קרובה של המועמדת הדמוקרטית.

 

לכתבות נוספות בנושא

>> המיליארדר הישראלי שנלחם בטראמפ: "צריך להכניס אותו לכלא"

>> אסטרטגים דמוקרטים: "הקרב על פלורידה הוכרע לטובתנו"

>> ה-FBI: אין מקום להעמדה לדין של הילרי קלינטון בפרשת המיילים

 

בהמשך התייחסה למצבן של המדינות המתנדנדות. "אין לי חשש לגבי המדינות שאמורות להיות כחולות. הסתובבתי בשטח בפנסילבניה וראיתי שאנשים הלכו להצביע. החשש שלי הוא שטראמפ ימריד את התומכים שלו והם לא יקבלו את תוצאות הבחירות שנערכו בצרוה חוקית. עצוב לי שבארצות הברית יש סימן שאלה סביב הדבר הזה".

 

 

בטוחה שהיא תזכה בבחירות. קלינטון
 

בטוחה שהיא תזכה בבחירות. קלינטון(רויטרס)

לגבי סוגיית הלגיטימיות של קלינטון בתור מועמדת לנשיאות ענתה ש"היא מנהיגה נהדרת. אני בטוחה שהיא תצליח לעבוד גם עם היריבים שלה בקונגרס".

 

כאשר התבקשה להתייחס לגישה של המועמדת הדמוקרטית כלפי ישראל ענתה כי "היא ביקרה בישראל מספר רב של פעמים. היא אפילו השתמשה בתוכנית חינוכית שמקורה בישראל והנחילה אותה בהרבה מדינות בארצות הברית. לטראמפ אין מושג לגבי המצב בישראל. היא מכירה טוב את המצב בגולן ואת החשש הקיים בישראל בנוגע למצב הביטחוני".

  • תגיות: