רויטרס: לקלינטון יש 90 אחוז סיכוי בהשגת רוב במספר האלקטורים הדרוש לנשיאות

לפי סקר חדש של רויטרס, להילרי קלינטון יש סיכוי גבוה מאוד לזכות בנשיאות. סוקרים פנימיים של המפלגה הדמוקרטית טוענים כי הסקרים האחרונים שלהם מראים שלמועמדת הדמוקרטית 310 אלקטורים. במפלגה הרפובליקנית טוענים שיהיה מהפך במישיגן ופנסילבניה

יממה אחת בלבד של הכרעה וסקר חדש מכתיר את הילרי קלינטון כמנצחת.

 

כמעט מאה שנים לאחר שזכות הבחירה ניתנה לנשים אמריקניות - תבחר אולי אישה לִנשיאה, ואולי בפעם הראשונה יעמוד אדם בלי ניסיון פוליטי ומדיני, אפוף שערוריות ושלדִים, בראש המעצמה החזקה בעולם. לפי סקר חדש של רויטרס לקלינטון יש 90% סיכוי בהשגת מספר האלקטורים הדרוש לנשיאות.


לכתבות נוספות בנושא

>> טראמפ: "אובמה הוא הדבר הכי גרוע שקרה לישראל, הוא היה אסון"

>> האם ההודעה על פרשת המיילים הגיעה מאוחר מדי מבחינת קלינטון?

 

את היום הזה התחילה קלינטון צרודה וללא קול כמעט, אבל עם הרבה אוויר בריאות, לאחר שה-FBI ניקה אותה סופית בפרשת האימיילים. בסקרים שהתפרסמו בשעות האחרונות היא הצליחה להגדיל את הפער מיריבה הרפובליקני, אבל עדיין לא בפער שמבטיח לה ניצחון.

 

 

הקרב עדיין צמוד. טראמפ
 

הקרב עדיין צמוד. טראמפ(רויטרס)

אסטרטגים דמוקרטים טוענים שהסקרים האחרונים שלהם מראים כי למועמדת הדמוקרטית 310 אלקטורים. לטענתם הקרב הוכרע בפלורידה במהלך ההצבעה המוקדמת. מנגד, מקורבים של טראמפ אמרו כי הסקרים שלהם מראים מהפך במדינות הצפון מזרחיות כמו מישיגן ופנסילבניה.

 

מומחה הסטטיסטיקה האמריקני נייט סילבר תומך בעמדת הדמוקרטים בנוגע לפלורידה וסימן אותה ואת נבאדה בתור מדינות שבהן יהיה רוב להילרי קלינטון.

  • תגיות: