יועץ טראמפ בראיון: "חקירת האימיילים לא הייתה נפתחת לפני הבחירות ללא מידע רציני"

בוריס אפשטיין, יועצו הבכיר של טראמפ, סיפר לחדשות 10 על התחושות שלאחר ההודעה הדרמטית של ה-FBI בסוף השבוע האחרון. "מה שרואים עכשיו זה את הצוות הדמוקרטי מנסה לצאת מזה באמצעות ספינים - אבל הם לא יכולים לעשות זאת", אמר היועץ הבכיר

אמריקה בוחרת - תשעה ימים לקו הסיום: חקירת פרשת האימיילים של המועמדת הדמוקרטית לנשיאות ששבה ועלתה בסוף השבוע, הצליחה למחוק בדעת הקהל האמריקנית את השפל אליו הגיע טראמפ. הערב (ראשון) על פי הסקרים מפריד אחוז אחד בלבד בין שני המועמדים, הדמוקרטית והרפובליקני, ונראה כי הכל שב להיות פתוח.

 

"בהחלט צפינו את הצמצום בסקרים", אמר בוריס אפשטיין, יועצו הבכיר של טראמפ בראיון ראשון לחדשות 10. לטענתו הצמצום בסקרים הוא צעד שניתן היה לצפות אותו גם ללא קשר לפרשיית האימיילים החדשה. "הסקרים החלו להצטמצם גם לפני יום שישי", אמר והוסיף: "המידע הזה חשוב לעם האמריקני, כדי שיוכלו לחשוב כיצד יוכלו להצביע למועמדת שנמצאת תחת חקירה פלילית של ה-FBI".

 

>> לכתבות נוספות בנושא חקירת האימיילים של קלינטון:

פרשת האימיילים: ה-FBI גילה מחשב שלא דווח עליו

האקדח שהונח במערכה הראשונה - ירה עשרה ימים לבחירות

קלינטון: "העם האמריקני צריך לקבל את כל המידע"


 

בוריס אפשטיין.
 

בוריס אפשטיין. "צפינו את הצמצום בסקרים"(חדשות 10)

"מה שרואים עכשיו זה את הצוות הדמוקרטי מנסה לצאת מזה באמצעות ספינים", אמר אפשטיין, "אבל הם לא יכולים לעשות זאת. ברור שהחקירה הזו לא הייתה נפתחת 11 ימים לפני הבחירות אלא אם כן היה מידע רציני, התפתחות חדשה ורצינית".

 

אפשטיין התייחס גם לטענות על התקפות אנטישמיות כלפי עיתונאים יהודיים מצד תומכי טראמפ ברשת. "טראמפ גינה את התופעות הללו שוב ושוב", הוא אמר, "כיהודי אמריקני כמות הלעג והשנאה שאני מקבל ברשת החברתית מהשמאל, היא פשוט דוחה".

 

לגבי הרשימה ההולכת וגוברת של ההטרדות המיניות אמר אפשטיין, כי "ההאשמות חסרות בסיס". "הטענות הן חלק ממתקפה מתואמת של השמאל נגד דונלד טראמפ", טען, "אנחנו לא מתמקדים בההאשמות האלו, המטרה שלנו היא להפוך את אמריקה לגדולה שוב".

 

 

  • תגיות: