תכנית השיקום של הרב פינטו: מלון בירושלים וטיפול פרטני אצל רב

בעוד יומיים יתייצב הרב יאשיהו פינטו מול ועדת השחרורים בניסיון לשכנעה לשחררו שחרור מוקדם. תכנית השיקום צפויה לכלול שיחות פרטניות עם רב וגם טיפול קבוצתי של עברייני מרמה. מחרתיים ידע פינטו אם הפרקליטות תסכים לשחררו או תתנגד

יומיים לפני שיתייצב הרב יאשיהו פינטו בפני ועדת השחרורים, נחשפת הערב תכנית השיקום של הרב. כזכור, הרב פינטו ינסה לשכנע את חברי הוועדה לשחררו מוקדם לאחר שהורשע בשוחד והחל לרצות בשנה האחרונה את שנת המאסר שנגזרה עליו.

 

התכנית כוללת שלושה דברים מרכזיים ובינהם שהות במלון באזור ירושלים ושיחות פרטניות עם רב אחר. לא ברור איזה מלון אך הבחירה באזור ירושלים נובעת מכך שהוא אינו רוצה שהחסידים יעלו אליו לרגל.

 

>> לכתבות נוספות בנושא:

הנשיא הכריע: לא תוענק חנינה לרב פינטו

פרסום ראשון: במשרד המשפטים מתנגדים לבקשת החנינה של הרב פינטו

פינטו העיד בפרשת "חזון ישעיה": "כל מה שקשור לאפרים ברכה זה בנפשי"

 

יתגורר באזור רחוק ממקום מגוריו כי אינו מעוניין שחסידים יעלו אליו לרגל. הרב יאשיהו פינטו בבית המשפט
 

יתגורר באזור רחוק ממקום מגוריו כי אינו מעוניין שחסידים יעלו אליו לרגל. הרב יאשיהו פינטו בבית המשפט(חדשות 10)

הדבר השני בתכנית הוא השתלבות בטיפול קבוצתי של עברייני מרמה. זאת מכיוון והרב פינטו הוא הורשע במתן שוחד וזה הטיפול שמתאים לו. הדבר השלישי במסגרת התכנית יהיה טיפול פרטני אצל רב, פעם בשבוע שבו הם ידברו על ענייני הלכה.

 

בעוד יומיים יגיע הרב פינטו לוועדת השחרורים ושם יראה אם צפויה להתנגד או להסכים לשחרור המוקדם שלו מהכלא.

 

 

לפני כשבוע נודע לחדשות 10 כי דוחות מודיעיניים של המשטרה טוענים כי לרב יש קשרים ענפים ומעמד בכיר בקרב עבריינים בכירים. בעקבות אותם דוחות במשטרה מתנגדים לחלוטין לשחרור הרב. הפרקליטות צפויה אף היא להתנגד בשל דוחות אלו.

 

הרב פינטו החל בפברואר האחרון לרצות בכלא ניצן את שנת המאסר שנגזרה עליו. גם אז מצבו הבריאותי של פינטו ליווה את כניסתו לכלא אחרי טען הרב כי אינו חש בטוב ומסר כי הוא בדרכו לבית החולים הדסה עין כרם שבירושלים, אולם הוא לא התייצב שם. בסופו של דבר הוא הגיע חצי שעה לאחר המועד שנקבע.

 

  • תגיות: