צבא האמת של שרה: הצצה אל החמ"ל הסודי של נאמני רה"מ ורעייתו

טוקבקים, פוסטים בפייסבוק, מכתבי עידוד ומתקפות יזומות ברשת - צבא האמת של שרה נתניהו נחשף. האוהדים הקרובים של בני הזוג עובדים קשה בשבועות האחרונים כדי לשפר את התדמית של מי שהם מכנים הגברת הראשונה ולתקן את הרושם המוצג בתקשורת העוינת. " די להתעללות באישה נרדפת", אומרים חברי הקבוצה. "נתניהו לא נרדם אף פעם, הוא תמיד חושב על ישראל", אומר חבר אחר

מוטי אדרי הוא חבר של כבוד בצבא האמת של ביבי ושרה. זוהי קבוצת הוואטסאפ הכי מחתרתית בליכוד, יותר מ-200 חברים שפועלים בשיטתיות לתיקון העוולות שהתקשורת מעוללת לזוג המלכותי. כלי הנשק שלהם הם טוקבקים, תגובות בפייסבוק, העלאת תמונות מחמיאות של נתניהו ופמלייתו, ופעילות בלתי פוסקת.

 

"די להתעללות באישה נרדפת", כותבים בקבוצה. ואם ראש הממשלה נרדם לשניה, תסמכו על הנאמנים שימצאו תשובה טובה לעיתונאים הציניקנים: ""נתניהו לא נרדם אף פעם, הוא תמיד חושב על ישראל", כותב חבר אחר בקבוצה.

 

את החמ"ל המלכותי מנהלת אסנת מידן, שם דבר בליכוד. "נתניהו הוא אחד האנשים הגאונים בעולם. איש שכולם רוצים להיות נוכחים לידו", אומרת מידן.

 

 

 

 

"נתניהו אחד האנשים הגאונים בעולם". אסנת מידן (חדשוות 10)

אסנת מרכזת טלפונים של מעל 1,500 אנשי מרכז בתוך הפלאפון. "כשיש באזז נגד שרה אנו ממלאים את הרשת בתמונות שלה, כותבים דברים טובים עליה - ויש הרבה דברים שהיא עושה".


צבא הנאמנים של משפחת נתניהו מגוון. יש בו חברי כנסת, ראשי ערים, עיתונאים- וגם אישה שמפקחת מקרוב מאד על כל מה שנכתב. אחת, שרה נתניהו "אני יכולה לראות אונליין שהיא עוקבת אחרי הפעילות שלנו ומזדהה איתנו", אומרת אסנת. החמ"ל עובד בלי הפסקה. הכל- כדי שהזוג המלכותי יוכל להמשיך לנהל את המדינה ביד רמה, ואנחנו הנתינים, נוכל לישון בשקט.

  • תגיות: