על רקע החג המתקרב: התכנית של משרד התיירות להורדת מחירי המלונות באילת

מי שינסה להזמין חופשה במלון בחול המועד יגלה שוב את האמת המרה: במקרה הטוב הוא יפרד מאלפי שקלים לטובת החופשה, ובמקרה הרע - פשוט לא יהיה לו מקום. כעת במשרד התיירות מחפשים דרך לעודד את התיירות בעיר הדרומית במשך כל ימות השנה, על מנת לאפשר מחירים שפויים גם בתקופות בהן יש ביקוש

במשרד התיירות מכירים היטב את המשוואה הישנה: בכל השנה אין תיירים באילת, לכן בחגים, כאשר הישראלים באים, קופצים גם המחירים. עכשיו הולכים במשרד לשנות את המשוואה - ולשלם לחברות התעופה כסף על מנת שאלו יטוסו לישראל בחורף.

 

"מלון שמפקיע את המחירים ומקפיץ אותם ב-500 אחוזים - לא להתקרב אליו", כך אמר חבר הכנסת מאיר כהן (יש עתיד). ואכן, לא מעט אנשים קוראים להחרים את המלונות הישראלים שמפקיעים מחירים בתקופות החמות.

 

אילת. החגים מגיעים, ואיתם המחירים הגבוהים
 

אילת. החגים מגיעים, ואיתם המחירים הגבוהים(יחצ AMARO)

מחיר לחופשה למשפחה קטנה באילת כיום בתקופת הפסח, יכול להגיע לסכומים אסטרונומים, בין עשרת אלפים ל-19 אלף שקלים. זאת כמובן, בהנחה והתקשרתם מספיק מוקדם, כיוון שהחדרים נתפסים חודשים רבים לפני.

 

לאור זאת, במשרד התיירות מנסים לפתור זאת לא באמצעות חרם, אלא בעידוד התיירות באילת בשאר השנה, שיאפשר למלונות למכור חבילות נופש במחירים שפויים גם בחגים.

  • תגיות: