פרסום ראשון: קרוב משפחה של נשאת מלחם חשוד כי סייע להוציא לפועל את הפיגוע

קרוב משפחתו של המחבל מהפיגוע בת"א עצור כבר חמישה ימים בעקבות חשד כי סייע לו. מעצרו הוארך בשבעה ימים. נכון לעכשיו, הלוויתו של מלחם לא תתקיים הלילה עקב חשש מהגעתם של קיצוניים להלוויה והפיכת הארוע לארוע תמיכה בטרור

קרוב משפחה של נשאת מלחם, המחבל מהפיגוע בתל אביב, נעצר בחשד שסייע למלחם להוציא לפועל את הפיגוע, כך נודע לחדשות 10.


בחמאס ערכו הלוויה סמלית לנשאת מלחם

 

קרוב המשפחה של מלחם כבר עצור חמישה ימים ובמהלך היום (ראשון) הוארך מעצרו בשבעה ימים נוספים. "ישנם ראיות חזקות שקושרות את קרוב משפחתו של מלחם לפיגוע עצמו", נמסר מטעם גורמים במערכת אכיפת החוק.

 

בינתיים, נראה שהלוויתו של מלחם תדחה פעם נוספת ולא תתקיים בסופו של דבר במהלך הלילה. לטענת גורמים בכירים במשטרה, ישנם גורמים קיצוניים שמעוניינים להפוך את הארוע לארוע תמיכה בטרור, זאת בניגוד לרצון המשפחה. השר לביטחון פנים, גלעד ארדן, נתן גיבוי מלא למשטרה בנושא זה.

 

מוחמד מלחם, אביו של החשוד בביצוע פיגוע הירי בתל אביב, בהארכת מעצרו
 

מוחמד מלחם, אביו של החשוד בביצוע פיגוע הירי בתל אביב, בהארכת מעצרו(צילום מסך)

אביו של המחבל, מוחמד מלחם, נפגש בשעה האחרונה עם המשטרה וביקש מהם להעביר את הגופה במטרה לקיים את ההלוויה במהרה. עוד הוסיף האבא כי "אני לא מבין למה הרגו אותו. היה עדיף שיקחו אותו לחדר החקירה בשביל שיבינו מה היה המניע שלו".

 

מוקדם יותר נפגש השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן, נפגש עם לוחמי הימ׳׳מ שחיסלו את המחבל נשאת מלחם. בפגישה, שנערכה בלכשתו של ארדן, נכחו המפכ׳׳ל רב ניצב רוני אלשיך ומפקד מג׳"ב ניצב עמוס יעקב. "הכוח הגיב בדיוק כפי שמצופה ממנו ובצורה מהירה, יעילה ומקצועית", אמר נ', מפקד הימ"מ.

  • תגיות: