האם ראש אגף החקירות במשטרה ביקש מידע מודיעיני על עשרות ח"כים ואישי ציבור?

ניצב רוני ריטמן, החשוד בהטרדה מינית, ממשיך לטעון כי ההאשמות נגדו חסרות בסיס ובחקירתו במח"ש אף כינה את המתלוננת "חולת נפש". במח"ש החלו לבדוק האם ראש אגף החקירות ביקש לאסוף מידע על חברי כנסת ואנשי ציבור נוספים

"חולת נפש", כך כינה ראש להב 433, ניצב רוני ריטמן את המתלוננת נגדו. בחקירתו השנייה שנערכה הבוקר (שלישי) המשיך ריטמן לטעון כי מודבר בטענות שווא ואף אמר כי מפכ"ל המשטרה לשעבר, יוחנן דנינו, העיד נגדו רק מפני שהוא נסחט על ידי המתלוננת.

 

במחלקה לחקירות שוטרים דוחים את טענותיו של ריטמן, ואומרים כי התיק נגדו חזק דיו וכי ישנן עדויות נוספות התומכות בגרסתה של המתלוננת.

 

גיא ניר, הקצין שהתלונן נגד ניצב ריטמן, מסר היום שם של בכיר נוסף. פרקליטו, עורך הדין איתן פלג, התייחס להוצאתו הכפויה לחופשה ואמר: "מדובר בסיפור הקלאסי של חושף שחיתויות שמתנכלים לו. בסופו של דבר יתברר שאין לדבר הזה כל בסיס".

 

במח"ש החלו לבדוק האם ראש אגף החקירות, ניצב מני יצחקי, הנחה את חטיבת המודיעין להעביר לו עשרות סקירות מקיפות על חברי כנסת ובכירים נוספים במגזר הציבורי, מבלי לדעת איזה שימוש נעשה במידע.

 

מדוברות המשטרה נמסר בתגובה: "כל הנחייה שניתנה נעשתה במסגרת התפקיד, ואין בכוונתו להתייחס מעבר לכך לטענות המושמעות מפי בעלי עניין המטופלים משמעתית".

 

 

 

"חולת נפש". ניצב רוני ריטמן בחקריתו(חדשות 10)

  • תגיות: