הטלטלה במשטרה: המתלוננת נגד ניצב ריטמן עברה בהצלחה את בדיקת הפוליגרף

הקצינה שעל פי החשד הוטרדה מינית על ידי מפקד להב 433, ניצב רוני ריטמן, עברה בהצלחה את בדיקת הפוליגרף שבוצעה לה מטעם מח"ש. הבוקר הוא הודיע כי יאריך את חופשתו בשבוע. במשטרה מעריכים: "לא יחזור ליחידת 433"

לחדשות 10 נודע כי הקצינה שהתלוננה כי הוטרדה מינית על ידי מפקד להב 433, ניצב רוני ריטמן, עברה היום (שלישי) בהצלחה בדיקת פוליגרף מטעם המחלקה לחקירות שוטרים ויצאה דוברת אמת.


לפני מספר ימים הודיע ריטמן למח"ש כי עבר בדיקת פוליגרף פרטית בה יצא כי הוא דובר אמת. חוקרי מח"ש זימנו את המתלוננת לבצע גם היא בדיקת פוליגרף, במהלכה שאלו בין היתר האם הוטרדה מינית על ידי ניצב ריטמן והאם הוא ניסה לנשקה בכוח. לכל השאלות ענתה המתלוננת בחיוב - ונמצאה דוברת אמת.


תוצאות הבדיקה מסבכות מאוד את ניצב ריטמן והן עלולות להוביל להגשת כתב אישום נגדו. גורמים במשטרה מעריכים כי הוא אינו יחזור לתפקידו כמפקד להב 443.


מוקדם יותר הבוקר הודיע ריטמן למפכ"ל המיועד, רוני אלשיך, כי הוא נענה לבקשתו והחליט להאריך את חופשתו בשבוע, ותוך כך הוא מכחיש את כל ההאשמות נגדו. "הוא סמוך ובטוח שבתום החקירה יתברר שלא נפל רבב בהתנהגות שלו", אמר פרקליטו עו"ד ירון לונדון והוסיף כי " זהו סיכול ממוקד ועלילת דם, ואין דבר מאחורי הטענות אלא ניסיון לפגוע בו".

במשטרה מעריכים: "לא יחזור לתפקידו". ניצב רוני ריטמן
 

במשטרה מעריכים: "לא יחזור לתפקידו". ניצב רוני ריטמן(חטיבת דובר המשטרה)

  • תגיות: