חשיפה: בהלה בביהמ"ש המחוזי בי-ם לאחר שבקת"ב כמעט פגע במכוניתו של שופט

נשיא בית המשפט המחוזי בירושלים, דוד חשין, פנה למשטרה בדרישה לתגבר את הכוחות בעת כניסת ויציאת עובדים מהחניון. זאת, לאחר שבקבוק התבערה שהושלך היום החטיא את מכוניתו של אחד השופטים בשניות ספורות. "מדובר בחציית קו האדום בזריקת בקת"ב, לעבר סמל שלטוני, אין לעבור על כך בשתיקה", אמרו גורמים משפטיים, שציינו כי פניות קודמות בעבר נגנזו

לחדשות 10 נודע כי בקבוק התבערה שהושלך הבוקר (שני) לעבר חניית השופטים בבית המשפט המחוזי שבירושלים - כמעט פגע במכוניתו של השופט צבי סגל. בעקבות האירוע שיגר נשיא ביהמ"ש דוד חשין פנייה דחופה למשטרת ירושלים, לפיה חייבים לתגבר את הכוחות בעת כניסת ויציאת שופטים מהחניון.


בקבוק התבערה למעשה פגע בחנייה שניות ספורות לפני שנכנס השופט סגל למקום החנייה הקבוע שלו, מה שיצר בהלה גדולה בקרב השופטים והעובדים. מאבטחי משמר בית המשפט, שכיבו במהירות את השריפה, ליוו לאורך היום את העובדים למכוניותיהם ולבשו כל העת שכפ"צים. כמו כן, לאורך כל היום הגיעו לבית המשפט אנשי שב"כ ומשטרה ביקרו בבית המשפט בניסיון למצוא פתרון למצב.


גורמים משפטיים אומנם אמרו לחדשות 10 כי "מדובר בחציית קו אדום בזריקת בקת"ב לעבר סמל שלטוני, שאין לעבור עליה בשתיקה" ואולם ציינו כי פניה מסוג זה נערכה בעבר - ללא הועיל.

  • תגיות: