בשיא המשבר: עובדי חברת חשמל יצאו לנופש

בעוד עמיתיהם נאבקים במשבר החמור ביותר שידעה החברה בשל הסערה, כ-100 עובדים וגמלאים של חברת החשמל יצאו להשתלמות בים המלח. בחברת החשמל טוענים: המשתתפים בכינוס אינם אנשי שטח ולא יכלו לסייע במשבר

בחברת החשמל הודיעו שכל עובדיה מגויסים להתמודדות עם המשבר החמור שפקד את המדינה בימים האחרונים והותיר מאות אלפים ללא חשמל לאורך יממות, לחדשות 10 נודע היום (רביעי) כי עשרות עובדים דווקא היו רחוקים מכל הבלאגן - בהשתלמות בבית מלון בים המלח.

 

לחדשות 10 נודע כי בשעה שחברת החשמל התמודדה עם המשבר החמור, כ-100 עובדים וגמלאים של חברת החשמל נמצאים מאז יום ראשון האחרון ביחד עם בני זוגם בבית מלון בים המלח לצורך מה שהוגדר כהשתלמות. יש לציין כי ההשתלמות נקבע מראש ולפני הסערה שפקדה את ישראל.

 

על פי הידוע, ומה שאושר גם על ידי חברת החשמל בעצמה, כ-70 עובדים של החברה שוהים בהשתלמות בת ארבעה לילות מאז תחילת השבוע במלון. בתגובה לפניית חדשות 10 הדגישו בחברת החשמל כי לצדם היו כ-30 גמלאים של החברה ולא עובדים מן המניין.

 

למרות שעל פניו ניתן להבין את הפגיעה במצבת כוח האדם בשל נוכחותם של העובדים בנופש בעוד עמיתיהם מתמודדים עם נזקי הסערה, בחברת החשמל טענו להגנתם כי העובדים הנמצאים בים המלח אינם אנשי שטח ועל כן לא היו יכולים לסייע עם התמודדות הנזקים שחולל מזג האוויר.

  • תגיות: