משרד עורכי דין: "יש לנו ראיות שחלק ממערכות היחסים ב"פועלים" בוצעו לכאורה בכפיה"

משרד עורכי הדין אשבול בורובסקי פנה למשטרה בדרישה לחקור את המשולש הרומנטי בבנק, שגלש לכאורה לכדי יחסים אינטימיים שבהם היו ניצול מרות. במסגרת הפניה, דרש משרד עורכי הדין לבדוק את מידת מעורבותו של מנכ"ל הבנק, ציון קינן, במה שהתרחש

התפתחויות נוספות בפרשת "הקלטת הלוהטת" של בנק הפועלים. משרד עורכי הדין אשבול בורובסקי פנה למשטרה בדרישה לחקור את המשולש הרומנטי בבנק, שגלש לכאורה לכדי יחסים אינטימיים שבהם היו ניצול מרות.


במסגרת הפניה, דרש משרד עורכי הדין לבדוק את מידת מעורבותו של מנכ"ל הבנק, ציון קינן, במה שהתרחש. לפי עדויות שיש בידי המשרד, חלק ממערכות היחסים בוצעו לכאורה בכפיה ולא בהסכמה. כעת, אגף החקירות יצטרך לבצע החלטה כייצד להתייחס לנושא שמזעזע את בנק הפועלים בימים האחרונים והוביל לסערה במערכת הבנקאית כולה.

 

איש העסקים מוטי זיסר, שאיבד את השליטה ב"אלביט הדמיה" בעקבות חוב לבנק הפועלים, הוא שתיעד את השיחה ממנה עולה כי ראש החטיבה העסקית לשעבר של הבנק, שמעון גל, קיים יחסים אסורים עם עובדת.

 

 

 

מוטי זיסר. חשף את השיחה
 

מוטי זיסר. חשף את השיחה(חדשות 10)

בהקלטות נוספות ששודרו במהדורה המרכזית של חדשות 10, טוען יריבו של המנהל, סגנו לשעבר אילן אמיר, כי גם מנכ"ל הבנק היה מודע ליחסים ולהסכם ההשתקה שנסגר מול העובדת: "זה נוח לכולם".

  • תגיות: