נהגי "אגד" לא נכנסים לשכונות במזרח י-ם ומאות עובדים לא יכולים להגיע הביתה

נהגי קו 17 של חברת האוטובוסים הגדולה החליטו שלא להיכנס לרחוב סלאח א-דין שבבירה, עקב יידויי האבנים והמצב הביטחוני. כתוצאה מכך, מאות עובדים בבית המשפט המחוזי ומשרד המשפטים לא יכולים להגיע הביתה, אם הם מסיימים לעבוד אחרי השעה שש בערב

רחוב סלאח א-דין שבירושלים ממוקם בחלקה המזרחי של הבירה, שם נמצאים גם כמה מסמלי השלטון כמו בית המשפט המחוזי ומשרד המשפטים. כבר חודשים ארוכים, למעשה מאז החל גל ההסלמה בעיר, מסרבים נהגי קו 17 של אגד להיכנס לרחוב ולאסוף נוסעים.

 

הבעתיות הגדולה בפעולה זו מתעוררת בעיקר בשעות הערב, החל מהשעה שש. העובדים של מבני הציבור הגדולים פשוט אינם יכולים להגיע לביתם ולכן החליטו חלקם לתבוע את חברת האוטובוסים בבית המשפט לתביעות קטנות.

 

בחברת אגד העבירו תגובות לא סדירות לגבי החלטת נהגיהם שלא להיכנס לרחוב סלאח א-דין. תחילה טענו כי לא העבירו כל הנחיה בנושא ולאחר מכן שינו את התגובה ואמרו כי הנחו את עובדיהם שלא להיכנס רק בחודש הרמדאן.

 

מהמשטרה מוסרים כי ההחלטות לגבי הסדרי התנועה באזור מתבצעות מידי יום ובהתאם להערכות מצב ביטחוניות. עוד מוסיפים שם כי כעת אין כל הנחייה גורפת האוסרת על נהגי התחבורה הציבורית מלהיכנס לרחוב.

 

  • תגיות: