"ברקוד": מה הרשת הזולה ביותר לקניית ציוד לבית הספר?

במהלך החודש הקרוב הורים ישקיעו כסף רב בציוד שיעזור לילדיהם בשנת הלימודים. איפה המקום הזול ביותר לקניית עטים ואיפה כדאי לקנות תיקים? וגם, איזה חנויות מפרסמות מבצעים שלא קיימים? מוסף הצרכנות של חדשות 10 יצא לשטח ובדק

רשתות ציוד הכתיבה וחנויות הצעצועים נערכות במשך חודשים ארוכים לקראת חודש אוגוסט, ומשנה לשנה התחרות מחריפה. כחודש לפני תחילת שנת הלימודים, תחקיר "ברקוד" מנסה לענות על השאלה איפה המקום המשתלם ביותר לרכישת ציוד. וגם, איזה חנויות שונות משתמשות בגימיקים על מנת לפתות אנשים להגיע אליהן?


המקום היקר ביותר לקניית סל של כלי כתיבה, המורכב מעשרות כלי כתיבה שרובם נבחרו לפי המחיר הזול ביותר, הוא "כפר השעשועים". עלות הסל בחנות עומדת על 386 ושקלים בעוד שברשת "עידן 2000" סל דומה עולה 378 שקלים. ברשת "קרביץ" המחיר עומד על 346 שקלים ו-60 אגורות. הרשת הזולה ביותר היא "אופיס דיפו", בה מחיר לסל כלי כתיבה לבית הספר עומד על פחות מ-300 שקלים.


בד בבד, רשת אופיס דיפו היא היקרה ביותר בכל הקשור לתיקים. סל תיקים באופיס דיפו יעלה 728 שקלים בעוד שסל דומה בכפר השעשועים יעלה 699 שקלים. בעידן 2000 סל תיקים יעלה 680 שקלים, כאשר הרשת הזולה ביותר במקרה הזה היא קרביץ, שם סל תיקים יעלה 640 שקלים.

 

אופיס דיפו היא הרשת היקרה ביותר במחירי התיקים
 

אופיס דיפו היא הרשת היקרה ביותר במחירי התיקים(חדשות 10)

כמו כן, חנויות משתמשות בגימיקים שמטרתם למשוך לקוחות לחנות. בחנות אופיס דיפו שבראשון לציון הבטיחו תיקים אורתופדיים לבית הספר במחיר התחלתי של 39 שקלים. בפועל, אין תיקים ב-39 שקלים וגם לא תיקים ב-100 שקלים.

 

כאשר עובדי החנות נשאלו לגבי המבצעים, הם ענו שהם לא יודעים על קיומם וביקשו ליצור קשר עם שירות הלקוחות. בקרביץ יש מבצע אחר שבו מציעים ללקוח לקנות תיק בסכום הגבוה מ-150 שקלים ולקבל 70 שקלים בחזרה בשביל קניית כלי כתיבה. גם המבצע הזה התגלה כלא נכון.

 

מרשת אופיס דיפו נמסר: "המבצעים האטרקטיביים בסניפים יוצרים ביקושים גבוהים, אנו מחדשים את המלאים מדי יום ומציעים ללקוחותינו את המוצרים הטובים ביותר במחירים הנמוכים בשוק"

 

מרשת קרביץ נמסר: "מדובר במבצע נקודתי לסניף זה. לאור פנייתכם אנו מבינים כי ייתכן שתנאי המבצע לא היו ברורים על גבי השילוט. נדאג לשנות את השילוט כך שיהיה ברור ובולט".

  • תגיות: