חשדות נוספים נגד דוד יוסף – חשוד שלקח לכיסו תרומות שנועדו לסטודנטים

ראש עיריית אור יהודה לשעבר, דוד יוסף, התפטר מתפקידו לאחר שנפתחה נגדו חקירה בגין ביצוע עבירות מין לכאורה במספר נשים שעבדו איתו ותחתיו בעירייה. בנוסף לחשדות אלו, נגד יוסף עלו כעת חשדות נוספים לפיהם גייס תרומות מאנשים פרטיים וחברות עסקיות למען סטודנטים, רק שאת הכסף לקח לכיסו. "מדובר בעבירות חסרות תקדים בחומרתן ובהיקפן", אמר השופט המנהל את התיק

חשדות נוספים נגד ראש עיריית אור יהודה, דוד יוסף, החשוד בביצוע עבירות מין בכמה נשים. לחדשות 10 נודע כי המשטרה חושדת שיוסף גייס תרומות מאנשים פרטיים ומחברות עסקיות תוך שהוא מציג להם מצג שווא כי התרומות נועדו עבור מלגות לסטודנטים בעוד שבפועל הכסף הלך לצרכיו האישיים. יוסף חשוד בקבלת דבר במרמה.

 

עוד נודע לחדשות 10 כי לפני כמה ימים נערך בין יוסף לשתי מתלוננות נגדו עימות במהלכו הטיחו בו המתלוננות כי ביצע בהן עבירות מין. היום (רביעי) האריך שופט בית משפט השלום בראשון לציון, עמית מיכלס, את מעצר הבית של יוסף בתשעה ימים נוספים וקבע כי "יש בסיס לטענת המשטרה שמדובר בעבירות חמורות וחסרות תקדים בחומרתן ובהיקפן כאשר מדובר בראש עיר".

 

בתגובה לחשדות הנוספים מסר פרקליטו של יוסף עו"ד אבי אודיז: "לחשדות האלו אין כרגע כל ביסוס. חבל שהמשטרה מתנהגת כאחרון היחצנים ועסוקה בהדלפות מגמתיות להאדרת פועלה. לא ניגרר למערכה קלוקלת שכזו".

 

  • תגיות: