,

הצגות חנוכה 2012: מיכל הקטנה בממלכת האהבה

מיכל הקטנה עולה על הבמה בהצגה חדשה על ממלכה קסומה ורחוקה, והפעם מצטרפת אליה גם הילדה החמודה מ"בית הספר למוזיקה" עדי ביטי. סקירה של ההצגות הכי חמות שצפויות השנה

שם ההצגה: מיכל הקטנה בממלכת האהבה

על מה ההצגה? ההצגה החדשה של מיכל הקטנה, כוכבת הילדים האהובה, לכבוד חג החנוכה יוצאת לדרך! על הצגה צבעונית, מרגשת, מצחיקה ורבת משתתפים מנצחת מיכל הקטנה, כוכבת הילדים. ההצגה מספרת את סיפורה של ממלכה קסומה ורחוקה, ממלכת האהבה. בוקר אחד התעוררה ממלכת האהבה ודבר לא היה כפי שהיה. המלכה פלסטלינה החליטה לבטל את האהבה בממלכה ואף בעולם כולו!תושבי הממלכה הפכו עצובים מאוד-מאוד, הרי איך אפשר בלי לאהוב? כשנודע הדבר למיכל הקטנה, נרתמה מיד ויצאה למסע, הכל כדי לשנות את רוע הגזירה. בדרכה פגשה מכשולים רבים והתמודדה עם משימות קשות בנחישות גדולה, ובעיקר בהרבה אהבה והתמדה! דרך מפגשים עם דמויות מרתקות, חציית ימים וטיפוס על הרים, הגיעה מיכל הקטנה לארמון הקסום של ממלכת האהבה, המקום בו הכל קרה.

משתתפים: מיכל ויצמן - מיכל הקטנה, עדי ביטי מ"בית הספר למוזיקה", השחקנית פזית מינקובסקי, השחקן מתי אטלס ועוד.

מתי? החל ב-5.12 וצפויות 14 הופעות.

איפה יוצג? אודיטוריון רוזין רמת אביב, היכל התרבות מודיעין, היכל התרבות אשקלון, היכל התרבות ראשון לציון, היכל התרבות קרית מוצקין, תאטרון חולון, היכל התרבות באר שבע, היכל התרבות נתניה, היכל התרבות יבנה, היכל התרבות רמלה, היכל התרבות אור עקיבא, היכל התרבות נס ציונה, מוזיאון ארץ ישראל - תל אביב, מרכז הבמה גני תקווה.

מחיר מומלץ לצרכן: מכירה מוקדמת - 69 ש"ח, מכירה ביום המופע - 89 ש"ח

מבצעים צפויים: ויזה כ.א.ל, לאומי קארד, ועדי עובדים (חבר, מועדון טוב, הסתדרות המורים, ארגון המורים, חברת חשמל, קרנות השוטרים, מגה לאן, בהצדעה)

 

עוד הצגות חנוכה>>>