מראה עיניים מעושן, קוסמופוליטן

קבלו השראה מאלו שיודעות: איך להשיג את מראה העיניים המעושן?

הטרנד הבולט בגזרת העיניים שאינו עוזב אותנו הוא העיניים המעושנות, אבל הוא לא מתאים לכל אחת. איך תדעי אם הוא מתאים לך ואיך תעשי את זה בקלות?

כולנו רוצות את המראה המעושן, שלרוב עובד עם שפתון נטול צבע או בצבע ניוד עדין. איזה עיניים יש לך? לפי סוג העיניים שלך תוכלי להתאים את סוג האיפור שמתאים לך, וקבלי השראה מהמפורסמות.

 

יש לך עיניים קטנות וקרובות? את צריכה אור

הרווח הממוצע בין זוג עיניים, הוא בערך הרוחב של עין אחת. אם העיניים שלך יותר קרובות מזה, התברכת בזוג עיניים קרובות. על מנת ליצור אשליה של עיניים רחוקות יותר, עלייך להניח צללית בהירה בזוית הפנימית של העין ובשלושה הרבעים הנוספים של העפעף מבפנים לכיוון החוצה. הוסיפי לזה צללית כהה יותר בזוית החיצונית של העין וטשטשי כלפי חוץ על מנת ליצור עין ארוכה ורחוקה יותר.

 

עשי: האירי את עצם הגבה ואת הזוית הפנימית של העין. בעזרת אייליינר, ג'ל או עפרון ציירי אייליינר בפינה החיצונית של העין למעלה ולמטה בלבד ומיד טשטשי זאת צמוד מאוד לקו תפר הריס לריכוך המראה.
על מנת ליצור אשליה של עיניים גדולות יותר - הוסיפי עפרון עיניים בצבע לבן או בז' בחלקו הפנימי של החלק תחתון של העין.

 

 

(קוסמופוליטן)

יש לך עיניים רחוקות? צלליות חמות יעשו את העבודה

אם הרווח בין שתי עינייך רחב יותר מהרוחב של עין אחת, התברכת בעיניים בסוג עיניים רחוקות.
על מנת ליצור אשליה של עיניים קרובות יותר, הניחי צללית כהה בזוית הפנימית של העין וטשטשי אותה עם צללית בהירה יותר לכיוון הזווית החיצונית של העין. הצלילי את שקע העין עם צללית "חמה" יותר עד לזווית הפנימית של העין. טשטשי הלוך ושוב מהזוית החיצונית לפנימית.

 

טיפ: ככל שאת מטשטשת יותר, כך בעצם את מעלימה מעברים חדים בין הצבעים. השתמשי במסקרה מעבה, והניחי אותה עד הריסים הקטנים שנמצאים קרוב לעין, וזאת על מנת שהפוקוס יתרכז בפינות הפנימיות של העיניים.

 

 

(קוסמופוליטן)

יש לך עיניים שקועות? חייבת אייליינר בתיק

אלו הן עיניים שנראות "בלועות" בתוך שקע העין ויש להן בדרך כלל עצם גבה בולטת.
על מנת להבליט את העיניים, יש להניח נקודת אור בהירה על העפעף ולטשטש עם צללית "חמה" על קו שקע העין ולהניח צללית בהירה על עצם הגבה.

 

לשדרוג המראה: הניחי קו אייליינר דק במיוחד לאורך קו תפר הריס העליון.

 

מתי חייבים אייליינר?
 

מתי חייבים אייליינר?(קוסמופוליטן)

יש לך עיניים בולטות? צללית כהה זה מאסט

אם יש לך עיניים בולטות, עלייך ליצור תחושה של עפעף קטן יותר, וזאת בעזרת טשטוש עם צללית כהה על גבי העפעף ומתחת לריסים התחתוניות. הניחי צללית בהירה על עצם הגבה ולהשלמת המראה, הוסיפי אייליינר לאורך קו הריסים העליוניות של העין.

טיפ מנצח: מומלץ לטשטש את קו האייליינר בעזרת מברשת טשטוש טובה עד למזיגה מושלמת עם צללית הבסיס.

 

 

מילה קוניס
 

מילה קוניס(אימג`בנק / Getty Images)

יש לך עיניים עם עפעף נפול?

בכדי ליצור אשלייה של עיניים גדולות ופקוחות יותר, הניחי צללית בהירה על גבי כל איזור העפעף, טשטשי עם צללית כהה מהזווית החיצונית של העין עד לשקע העין - זה יעזור לעפעף להיראות מורם. המשיכי עם הצללית הכהה גם מתחת לקו הריסים התחתון להשלמת המראה.

שדרגי מראה: עיניים בעלות עפעף נפול נראות מדהים עם מסקרה מעבה על הריסים התחתוניות והעליוניות. ניתן גם להוסיף ריסים מלאכותיות בחלק החיצונית של העין - מעניק תחושה של עין מורמת.

 

השתמשי במסקרה
 

השתמשי במסקרה(קוסמופוליטן)

יש לך עיני "האש פאפי"? הרימי את העין

עיניים נפולות הן עיניים שנופלות כלפי מטה בזוית החיצונית של העין ויכולות ליצור לפנים מראה "עצוב". בכדי ליצור סוג של הרמה בפינות הנפולות, טשטשי צללית בגוון בינוני על כל העפעף. הניחי צללית חמה בשקע העין וטשטשי אותה הלוך ושוב לכיוון הזווית החיצונית של העין. ציירי קו אייליינר מאמצע העין עד הסוף, טשטשי אותו בעזרת מברשת טשטוש וצללית שחורה, תוך כדי עלייה מגמתית - פעולה זו תרים את העין ותגרום לה להראות מורמת יותר.

בקו הריסים התחתון, ניתן להשתמש במעט צבע, וזאת על מנת להאיר, אבל לא לגלוש איתו מתחת לקו הריסים של העין כי פעולה זו תפיל יותר את העין. בעת מריחת המסקרה, יש להתרכז באמצע קו הריסים: מסקרה בריסים החיצוניות של העין, (היכן שהנפילה של העין) רק תפיל אותה יותר.

 

הרימי את העין
 

הרימי את העין(קוסמופוליטן)

ליצירת קשר עם אלינור טוביילם