לפני ואחרי - מראה הנסיכה, יחצ

ליטל סמדג'ה מתחתנת: צפו במהפך שלה מאמא עסוקה לכלה נסיכותית

רגע לפני שהיא עומדת מתחת לחופה, ליווינו את ליטל סמדג'ה למהפך שלה מאמא עסוקה לכלה נסיכותית. ככה בדיוק היא חלמה להיראות

ליטל סמדג'ה, לשעבר היפה של החנון, תעמוד בעוד כמה שעות תחת החופה לצד הבן הקטן שלה, אותו יונתן בעלה לעתיד כבר לגמרי אימץ. ליווינו אותה ביום הגדול שלה כדי לראות איך המאפרת רוית אסף ומעצב השיער חי כוכבי הופכים אותה לנסיכה ליום אחד לבקשתה.

 

"לא הבנתי את החיים והיום אני לא רק בת של אני אמא של", מספרת ליטל על השינוי שחל בה מאז השתתפה בתכנית הריאליטי ששינתה את חייה בזמן שאסף מפזרת עליה עוד קצת מייק אפ. "אני מתגעגעת לחוצפה שהייתה לי. היום אני יותר מתונה".

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

הסוד לחיטוב: מה המפורסמות שלנו אוכלות לארוחת בוקר?

רצה בהיריון עד הלידה: מסוכן או מומלץ?

 

בימים אלו ליטל מגדלת את בנה לצד עבודות מזדמנות כמו אפיית עוגות ובקרוב היא מתכננת להמשיך ללמוד את התואר בפסיכולוגיה. להיות כלה עם ילד זה להיכנס למשפחה, טוענת סמדג'ה ומתכננת כבר משפחה גדולה.

 

את שם מעצבת השמלות שלה, סמדג'ה לא זוכרת והיא לא מתכוונת להחליף כמה שמלות שיהיה ברור, הנוחות חשובה מהכל והיא לא מתלהבת לטענתה.

 

"חלמתי להיראות כמו נסיכה אבל הזמנים משתנים אז אני אגיד היום עדינה וקלאסית אבל עדיין נסיכה", מספרת ליטל. "רוית הולכת לעשות אותי יפה עם אייליינר עדין, מאוד שזופה ופרשית". אז מה הולך להיות בחתונה שלה? אל תצפו להרבה רעש כי היא הולכת להיות אינטימית ומשפחתית.

 

לא זוכרת את שם המעצבת
 

לא זוכרת את שם המעצבת(יחצ)

ההתרגשות בשיאה
 

ההתרגשות בשיאה(יחצ)

מזל טוב!
 

מזל טוב!(יחצ)