נשים בכל הגילאים והמידות על המסלול

אמש (רביעי), העלתה על המסלול אנה לוקצקי דוגמניות מסוג שאנחנו פחות רגילים לראות על המסלול כשהכניסה היא לכולן - בכל גיל גזרה ומידה. ומה חשבנו על הבגדים?

התצוגה הזו שהתקיימה אמש (רביעי), במסגרת שבוע האופנה בתל-אביב, הייתה קצת עוף זר בין כל התצוגות בשבוע הנוצץ שהציג בעיקר דוגמניות צעירות, רזות ומוכרות, בקהל היו יותר משפחות הדוגמניות מאשר אנשי ברנז'ה והמוד היה הרבה יותר משפחתי וכיפי.

 

המעצבת אנה לוקצקי, בעלת מותג האופנה AnnA, שמעצבת אופנה לנשים בכל המידות, בחרה להעלות על המסלול נשים בכל הגילאים והמידות, נשים שאפשר להזדהות איתן, שהן לא דוגמניות במקצוען. על הבמה יכולנו לראות אישה צעירה בת 34 לצד סבתא מקסימה במידה 40, כשמהקהל נשמעות קריאות צהלה לסבתא, לאימא או לאישה אהובה.

 

האג'נדה של אנה שהיופי מגיע בכל הצבעים, המידות והגילאים אכן הועברה בתצוגה המקסימה ואף המרגשת, אך לגבי הבגדים - פחות נפלנו מהקולקציה שמשלבת רומנטיקה, פריטים ליומיום ולערב, שהייתה די בנאלית ולא מחדשת, נחמדה ולא מעבר לזה. לא ראינו שום דבר שלא ראינו מבעבר.

 

הקולקציה מספרת את סיפורה של האישה, שהמעצבת אוהבת לפגוש ברחוב. אישה שחיה חיים עירוניים, מהירים, עם תחומי אחריות רבים, תחת כובעים שונים. יחד עם זאת זוכרת את עצמה, אוהבת את עצמה, ומדייקת את גזרות הבגדים למבנה גופה. היא מרגישה בנוח וחשוב לה לפרגן לעצמה לוקים פרקטיים, מושקעים ומדויקים. עוצמה, רוך, אהבה, חכמה ונשיות - הן מילות המפתח בתיאור הקולקציה של לוקצקי.

 

נשים בכל המידות על המסלול
 

נשים בכל המידות על המסלול(אבי ולדמן)

אנה לוקצקי, בעלת מותג האופנה AnnA
 

אנה לוקצקי, בעלת מותג האופנה AnnA(אבי ולדמן)

לכל המידות
 

לכל המידות(אבי ולדמן)