ביי נייקי: תורי ענק בדקטלון - תתכוננו למהפכה באימונים שלכם

יניב לוי עמד כמעט שעתיים בתורים כדי להיכנס לרשת הספורט הענקית שתעשה פה מהפכה. מה אנשים מיהרו לקנות שם, והאם מדובר בעוד רשת כמו זארה או h&m של הספורט?

אין ישראלי שלא מכור לבייסבול. ופוטבול אמריקני? ברור. ליגת העל שלנו זה קרלינג לידם. אם לשפוט לפי התור שהשתרך ביום הפתיחה של דקאטלון, ישראל היא מעצמת ספורט. מי שמתחיל לצקצק, כדאי שכבר עכשיו יפסיק את הקריאה, שכן הגעתה לארץ של הרשת הצרפתית היא לא פחות ממהפכה. הבעיה היא שרבים עדיין לא מבינים אותה ונוטים להשוות אותה לעוד סניף של h&m או זארה.


"עוד רשת בינלאומית שמגיעה לישראל", "מחירים זולים אבל סחורה לא איכותית", "האנגר ספורט ענק אבל בלי מותג אחד", היו רק חלק מהאנחות שנשמעו כאן ביומיים האחרונים. ובכן, טעות בשיחה. לדקטאלון יש מטרה אחת בכל עיר בה היא נוחתת: להנגיש את הספורט לכלל האוכלוסייה. את המחבט של פדרר והחולצות של ניימאר חפשו במגה ספורט או בפוט לוקר. בדקטאלון מוכרים את הריגוש הראשוני של הספורט. הרי ממילא מי שמחפש ציוד קצה יוקרתי לא שמע מעולם על "קלנג'י" או "ביטווין".


אבל כשאופני כביש מקצועיים עולים 1,790 שקלים במקום 5,100 בחנויות האופניים המקצועיות ומזרון יוגה עולה 22 שקלים, אפשר בהחלט לנסות להתאהב בכל ספורט שרק תרצו ואז לזנוח אותו בלי להרגיש מובס כלכלית. גילוי נאות: הח"מ הוא אחד מלקוחותיה המסורים ביותר של הרשת. הפעם הראשונה היתה קצת יותר מ-15 שנה בלב לבה של פריז, ומאז תוכננו טיולים רבים ליעדים בהם נצבעים חלונות הראווה בתכול המלהיב.