כלל ראשון להגדיל בביטחון, יחצ

כלל ראשון להגדיל בביטחון

עבור נשים רבות הגדלת חזה, היא בגדר חלום. לרוב, הדבר מתכתב עם חוסר בביטחון עצמי או עם אי שביעות רצון ממראה החזה בשל גודלו או הבדלי גודל בין השדיים. לא פלא אם כך, שניתוח הגדלת חזה הינו אחד הניתוחים הפופולאריים ביותר בישראל ובעולם.

היום עם התפתחות הטכנולוגיה והחומרים, קיימים מגוון רחב של שתלי סיליקון המיוצרים מהחומרים העמידים ביותר ובמגוון צורות אנטומיות המאפשרות התאמה אישית לכל אחת ואחת.

שתלים מחוספסים או לא?

סביב הנושא קיים חשש, לא רק בשל הניתוח עצמו, כי אם גם  בשל החומרים מהם עשויים השתלים, לאחרונה עלו בתקשורת התראות על הקשר בין שתלים מחוספסים לסרטן הדם, לימפומה. האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית התייחס לנושא והנחה כי עבור נשים עם שתלים מחוספסים אין סיבה לרוץ להחליפם, אך יחד עם זאת יש להישאר ערניות ולגשת לרופא מומחה במידה ומורגש שינוי.

אם נניח את סוגיית השתלים המחוספסים בצד, הרי שבראש ובראשונה חשוב לבצע ניתוח הגדלת חזה במרפאה שמקפידה על שימוש בשתלים המאושרים ע"י התקנים של ה-CE האירופאי והאמ"ר הישראלי - (אביזרים ומכשירים רפואיים).  רשת מרפאות פרופורציה בעלת ותק של מעל 30 שנה, מעסיקה כירורגים מומחים מהמובילים בתחום, בפגישת הייעוץ הראשונית, מסביר הרופא על הניתוח בפירוט, על החומרים בהם משתמשים. כמו כן, הרופא יבדוק את התיק הרפואי של המטופלת ואת התאמתה לניתוח וימליץ לה על סוג השתלים והגודל הרצוי. בפרופורציה משתמשים במגוון שתלים, כולם באישור ה-CE והאמ"ר הישראלי, כגון: שתלים בצפיפות ג'ל גבוהה, צפיפות נמוכה, שתלים עגולים, אנטומיים או מ'הדור השלישי' המתאפיינים במעטפת דקה ועמידה.

למי מתאים ניתוח הגדלת חזה?

הקריטריון הנכון צריך להיות כמה אינך מרוצה מהחזה שלך. נשים רבות פונות להגדלת חזה לאחר שאיבדו נפח בחזה כתוצאה מלידות, הנקות או גיל. כך למשל מעידה אוראל ריברמורר שעשתה הגדלת חזה ברשת מרפאות פרופורציה, "אני אוהבת את עצמי ואת הגוף שלי עכשיו פי עשר ממה שהיה קודם, אני מרגישה שהגשמתי את חלום חיי. הניתוח ממש החזיר לי את הגוף שהיה לי לפני הלידות ואפילו יותר".
 

אחרות פונות לניתוח הגדלת חזה מתוך רצון לתיקון עיוות אסתטי כמו אסימטריה בין השדיים.  ע' שסבלה ממצב זה, חששה שגם לאחר הניתוח תישאר האיסמטריה בחזה. "הגעתי לפרופורציה עם סימני שאלה מאוד גדולים בגלל שהחזה היה קטן וא-סימטרי וחששתי שאחרי ההגדלה, הא-סימטריה תישאר, חייבת לציין שהופתעתי, מלבד זה שההחלמה הייתה נורא מהירה, החזה יצא מושלם פרופורציונאלי וסימטרי".

לפני הניתוח חשוב לדעת:

לפני שניגשים לעשות ניתוח הגדלת חזה, צריך לקחת מספר דברים בחשבון:

  • רשת ביטחון -  כמו בכל הליך רפואי – כירורגי, גם בניתוח הגדלת חזה קיימות סכנות. חשוב לבצע את הניתוח במרפאה שתיתן לך את השירות המקצועי הטוב ביותר וכן גם שעובדת עם מומחים המובילים בתחום.
  • תקופה נוחה - תהליך ההחלמה מהניתוח עשוי לקחת מספר שבועות, כאשר במהלך הימים הראשונים האזור יהיה חבוש ונפוח ויתכנו כאבים או תחושת חוסר נוחות. על כן מומלץ לבצע את הניתוח בתקופות נוחות יותר, כמו חופשת הפסח או חופשת הקיץ, כך תהיו פנויות יותר לתהליך ההחלמה.
  • ייעוץ - חשוב להתייעץ עם הרופא המנתח ולהחליט על השתלים המתאימים לגופך ולצפיותייך, אך יש להתחשב בכך שהחזה החדש צריך להתאים לפרופורציות הגוף שלך ולהשתלב בממדיו הטבעיים, על מנת שהתוצאה תראה טבעית ואסתטית.
  • המלצות - ניתוח הגדלת חזה היא ניתוח אסתטי, לכן חשוב שהתוצאה תהיה המיטבית ביותר. כשאת מגיעה לפגישת ייעוץ חשוב שתבחני את העבודות הקודמות של הרופא ותקבלי המלצות, כך תוכלי לקבל תמונה מלאה יותר על יכולות המנתח בתחום.

מעוניינת לקבוע פגישת ייעוץ ברשת מרפאות פרופורציה אצל אחד הרופאים המומחים שלנו? להרשמה: