למה לי אורגני?, אינסטגרם שביט ויזל

כל מה שאתם חייבים לדעת על מוצרים אורגניים: מה לבחור?

אחת ולתמיד: למה כדאי לנו להעדיף מוצרי טיפוח אורגניים, מה בעצם תפקידו של העור שלנו ואיך נשמור עליו לאורך זמן מבלי להאמין לכל מה שדוחפים לנו?

מצד אחד, כולם מדברים על אורגני: ירקות, פירות, כותנה, מוצרי טיפוח לבית ולעור, ומצד שני, בפירסומות משכנעים אותנו שכדי להישאר צעירות ויפות לנצח, אנחנו חייבות את הקרם של המותג הכי נחשב, את הבישום היוקרתי והאיפור הכי טרנדי. אז מה זה בעצם טיפוח אורגני ואיך הוא הולך ממש טוב עם טרנד ניקוי הרעלים המתעצם?

נתחיל בזה, שכולנו רוצים את הטוב ביותר בשביל הגוף שלנו, כדי להרגיש יותר טוב ולהיראות יותר טוב. עוד אנחנו יודעים, שמצב העור שלנו מושפע באופן ישיר ממה שאנחנו אוכלים בין היתר, כך שאם נכניס לגוף רעלים על בסיס יומי במשך תקופה ארוכה, מתישהו העור שלנו יגיב בהתאם.

כל הירקות והפירות שאנחנו אוכלים מרוססים בכל מיני סוגי רעלים והורמונים שונים המשבשים את המערך ההורמונלי שלנו בטווח הארוך, אלא אם כן אנחנו קונים אותם אורגניים, ולפחות בזה אנחנו מסודרים. הבעיה היא, שהרבה אנשים לא יודעים שהרעלים לא מגיעים רק דרף האוכל שלנו, אלא גם ממה שאנחנו מורחים על הגוף שלנו, כולל אבקת הכביסה, המרכך, הסבון באמבטיה וקרם הגוף.

דרך העור שלנו, הגוף שלנו מוציא את הרעלים שלו החוצה, אך כשאנחנו מכניסים את הרעלים גם דרכו ומורחים עליו קרם יוקרתי עשיר בבישום וכימיקליים, הרבה יותר קשה לו להתפנות, ולעיתים זה גורם לבעיות בריאותיות באיברים שונים שלא מצליחים להתנקות כראוי.

כולנו שמענו על טרנד ניקוי הרעלים שלא פסח על אף כוכבת הוליוודית ומקומית, יש ניקי אורז ומש, יש מיצים, יש כל מיני ימים מיוחדים ושבועות מתישים, אבל כל הטרנד הזה לא יעבוד אם נמשיך להחדיר לעור מוצרים מזיקים באופן קבוע. יותר ויותר חברות מבינות היום שאמנם כולנו רוצות להיראות צעירות, אבל גם בריאות ואנחנו הרבה יותר מודעות, ולכן תחום הטיפוח האורגני גדל ותופס תאוצה. 

אז מה היתרונות הבולטים של קומטיקה אורגנית? מוצרים ללא רעלים שמטיבים עם הבריאות לטווח הארוך, כאלו שמועילים לו גם בהמשך ולא רק בטווח הקצר.

ומה החיסרונות? הניחוחות לא תמיד מלבבים, יש בעיה עם דאודורנטים שלא תמיד עובדים במצבי ריחות קיצוניים, ולא בטוח שהקרמים השונים יעלימו לכן את הקמטים, אבל לפחות ישאירו אתכן בריאות ולא יזיקו בטווח הארוך.

בשורה התחתונה, מה עדיף? לשמור על הבריאות מבפנים החוצה וגם מבחוץ שחודר פנימה. לחשוב על כל מוצר שאתם מורחים ולקרוא מה כתוב על גבי האריזה בדיוק כמו שאנחנו לומדים לקרוא על גבי אריזות המזון. מודעות חשובה למטרת בריאות.

4 חברות מוצלחות שמשווקות מוצרים אורגניים:

1. שביט - חברה חדשה המתמחה ברקיחת מוצרים אורגניים לפנים ולגוף ב-4 סדרות שונות: רימונים, עץ התה, חוחובה ואובליפיחה, מתוך מקום בריאותי ודגש על שיקום העור ובריאותו. מוצר שהתרשמנו ממנו במיוחד: קרם גוף אובליפיחה במרקם עשיר ודאודורנט עץ התה.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Its all about Pomegranate products

A post shared by Shavit (@shavit_il) on

2. לבידו - מדובר בחברה ותיקה ומוכרת בשוק, הידועה בתור חברה שמוכרת מוצרי טיפוח לגוף ולפנים אורגניים המבוססים על ארומותרפיה, כאשר באורח פלא הצליחו לשמר על ריחות נהדרים ולא לפגוע באיכות המוצר.

3. לבנדר קוסמטיקה טבעית - מתאים במיוחד לחובבות ניחוח הלבנדר המקורי והטבעי שהוא גם מרגיע וגם בריא לעור. כל המוצרים לגוף ולפנים של המותג עשויים רכיבים טבעיים ואורגניים וגם אקולוגיים, והמוצרים אינם נוסו על בעלי חיים. שמן גוף נפלא.

4. נילס יארד - חברת קוסמטיקה טבעית ואורגנית המכילה שמנים אתריים ותמציות צמחים טבעיות, לטיפוח העור והפנים ובין המוצרים ניתן להשיג דאודורנטים שלא מזיקים, סבונים, שמנים, מסכות לפנים, קרמים לפנים ולגוף.