"לפני 10 שנים חשבתי שהכל נגמר": אלין כהן בפוסט חושפני ומרגש

אתגר 10 השנים הוציא מכוכבת הרשת אלין כהן פוסט מרגש במיוחד, בו היא חושפת את התאונה מעברה שכמעט גרמה לה לוותר על כל החלומות שלה

  • פורסם ב:
  • 17/01/2019 13:46
  • |

מי שעדיין לא נחשף לתופעה שנקראת אלין כהן בשנים האחרונות, כנראה שהיה לגמרי מנותק. מדובר בנערה פשניסטה בת 17 בסך הכל, שהספיקה להפוך לכוכבת רשת עם מעל חצי מליון עוקבים, היא כיכבה בתכנית בערוץ הילדים, הספיקה להקים מותג למוצרי איפור, יוטיוברית וסלב מן המניין שמגיעה להשקות תמורת סכומים נאים ואף זכתה לאחרונה לככב בקמפיין לרשת האופנה אופטיקנה, עליו היא משתכרת בכמה מאות שקלים לפי השמועות.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BE MY COCO

A post shared by Aline Cohen (@aline_cohenn) on

עם זאת, ולמרות שמדובר בחיים שנראים מושלמים לפי עמוד האינסטגרם שלה שנראה כמו עמוד של עוד אחות קרדשיאנית לכל דבר, החיים שלה לא תמיד היו כאלו ורודים, וייתכן שזה אפילו מה שעזר לה להגשים בגיל כל כך צעיר את החלומות שלה ולהפוך לכזאת כוכבת גדולה.

בימים האחרונים רץ ברשת אתגר 10 השנים, בו אנשים מעלים תמונות שלהם מאז ועד היום. אתגר שהפך להיות ויראלי כפטריות לאחר הגשם ואנשים ניצלו אותו בעיקר כדי להראות כמה השתבחו, למדו להתאמן, לבשל, לאפר או להציג גרסה משופרת של עצמם. כהן לעומתם, שיתפה משהו קצת יותר אישי, שאולי חלק מאיתנו לא ידענו עליה.

כך היא כותבת בפוסט המרגש שלה לצד תמונות מאותה תאונה: "הרשתות החברתיות עמוסות כולן באתגר החדש, איך נראנו לפני עשר שנים ואיך אנחנו נראים היום. כל אחד מראה משהו אחר - אחד את הקוביות שניהיו בעקבות עבודה קשה , אחת מראה איך היא השתפרה בתחום האיפור, וכל אחד והסיפור שלו. ואז כשחיפשתי תמונה שלי לפני עשר שנים בשנת 2009 שתי התמונות היחידות שמצאתי הן אלה שכאן. בשנת 2009 עברתי את התאונה שלי.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#10yearchallenge #2009vs2019 הרשתות החברתיות עמוסות כולן באתגר החדש, איך נראנו לפני עשר שנים ואיך אנחנו נראים היום. כל אחד מראה משהו אחר - אחד את הקוביות שניהיו בעקבות עבודה קשה , אחת מראה איך היא השתפרה בתחום האיפור , וכל אחד והסיפור שלו . ואז כשחיפשתי תמונה שלי לפני עשר שנים בשנת 2009 שתי התמונות היחידות שמצאתי הן אלה שכאן. בשנת 2009 עברתי את התאונה שלי ... לפני עשר שנים חשבתי שהכל נגמר שאין סיכוי שאני אחיה ואם אני אחיה אין סיכוי שאחיה כמו שאני רוצה, אין סיכוי שאצליח להגשים את החלומות שלי , אין סיכוי שאגיע למטרות שלי , אין סיכוי לשום דבר . ומהמקום הכי נמוך מצאתי את הדרך לצמוח למעלה , ליצור הזדמנויות ולטפס מדרגה אחר מדרגה לחלומות שלי ואם לפני עשר שנים היו אומרים לי שבעוד עשר שנים אהיה ואגיע לאיפה שאני היום לא הייתי מאמינה , לא הייתי מאמינה שאוכל לשבור כל תקרת זכוכית אפשרית אבל כנראה שההוא שם למעלה החליט לתת לי את החיים במתנה בפעם השניה ואני ניצלתי את ההזדמנות הזאת עד הסוף ואני מנצלת ואמשיך לנצל אותה . אז הינה אני לפני עשר שנים והינה אני היום . ומה שנותר לי להגיד זה שתאמינו בעצמכם ותחלמו הכי רחוק וגבוה שאפשר , תתמידו ותעבדו קשה ותבינו שהכל אפשר

A post shared by Aline Cohen (@aline_cohenn) on


לפני עשר שנים חשבתי שהכל נגמר שאין סיכוי שאני אחיה ואם אני אחיה אין סיכוי שאחיה כמו שאני רוצה, אין סיכוי שאצליח להגשים את החלומות שלי , אין סיכוי שאגיע למטרות שלי , אין סיכוי לשום דבר, ומהמקום הכי נמוך מצאתי את הדרך לצמוח למעלה, ליצור הזדמנויות ולטפס מדרגה אחר מדרגה לחלומות שלי ואם לפני עשר שנים היו אומרים לי שבעוד עשר שנים אהיה ואגיע לאיפה שאני היום לא הייתי מאמינה , לא הייתי מאמינה שאוכל לשבור כל תקרת זכוכית אפשרית אבל כנראה שההוא שם למעלה החליט לתת לי את החיים במתנה בפעם השניה ואני ניצלתי את ההזדמנות הזאת עד הסוף ואני מנצלת ואמשיך לנצל אותה. אז הינה אני לפני עשר שנים והנה אני היום, ומה שנותר לי להגיד זה שתאמינו בעצמכם ותחלמו הכי רחוק וגבוה שאפשר , תתמידו ותעבדו קשה ותבינו שהכל אפשרי".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s all about my SAMSUNG @samsungisrael • #we_are_samsung

A post shared by Aline Cohen (@aline_cohenn) on