סודות האיפור של עדן, אינסטגרם

המאפרת חושפת: סודות האיפור והביוטי של עדן יוחנן

עדן יוחנן היא אחת מהנשים היפות שנכנסו אמש לבית האח הגדול, ביררנו עם המאפרת שלה את כל סודות האיפור והביוטי שלה

  • פורסם ב:
  • 13/01/2019 10:16
  • |

אחת הכניסות המפתיעות שהיו לנו אמש בבית האח הגדול היא של הדוגמנית היפה עדן יוחנן, שנכנסה עם שמלה דרמטית שחורה אך עם פנים טבעיות חפות מאיפור מוגזם שצעקו יופי אמיתי חסר מאמץ. ביררנו עם המאפרת שלה חן אלקבץ, מהם סודות האיפור שלה ואיך אפשר להיראות זוהרת ללא מאמץ מוגזם? וגם: המוצר בלעדיו עדן לא יכולה

 הכי חשוב שיראה טבעי

הכי חשוב שיראה טבעי (אינסטגרם חן אלקבץ )

 

סגנון האיפור

"איפרתי את עדן בסגנון זוהר, הוליוודי אך נקי. עדן מאוד יפה ורציתי לשמור על היופי שלה ולהעצים אותו. יש לה עור פנים חלק ויפה עם נמשים ורציתי להעצים את מראה העור שלה בעזרת בסיס נקי וזוהר שיתן מראה אחיד אך לא כבד ושיראו דרכו את הנמשים המהממים שלה שמזוהים איתה".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eden Yohanan (@eden_yohanan) on

לפני הכל לחות ובסיס

"מרחתי על עורה בתחילת האיפור קרם לחות עשיר של בובי בראון שמתאים מאוד לעונת החורף בה העור שלנו נוטה להתייבש, לאחר מכן השתמשתי בפריימר dream skin של דיור שמעניק אפקט של עור מושלם. השתמשתי במייק אפ של דיור undercover. עשיתי לה הצללות רטובות בעזרת הסטיק של סמאשבוקס, השתמשתי בקונסילר של מאק פיקס מהסדרה החדשה להארות, השתמשתי בשימר נוזלי של מאק בעצם הלחי ובפינות העין ועל גשר האף. ליפסטיק בגוון ורדרד מהליין איפור שלי שאוטוטו יגיע לבוטיק שלי בשוק הפשפשים".

איפור העיניים

"באיפור העיניים השתמשתי במעט צללית נוזלית חומה של ג’ורג’יו ארמני, המון מסקרה שחורה של Ysl, והדבקתי לה ריסים בודדים. לעדן לא מתאים איפור כהה בעיניים והיא גם לא אוהבת לאפר הרבה את העיניים בכדי לא להקטין אותן".

מה עדן לקחה איתה בתיק האיפור לבית האח?

"עדן לקחה לאח הגדול בתיק האיפור שלה (תיק מהליין שלי): מייק אפ קליל, סומק דובדבן, את מברשת הבלאש אנד קונטור שלי איתה היא מתאפרת ביום יום, לבלו דובדבן הוא מוצר חובה בתיק האיפור שלה, מסקרה שחורה וברונזר עדין".

להיות זוהרת בלי להראות מתאמצת מדי

"עדן ואני זה חיבור מדהים כי אנחנו אוהבות בדיוק את אותה אג׳נדה של יופי. להראות יפה וזוהרת אך לא מתאמצת מידי, לשמור על סקין מושלם באיפור ולא להכביד בעיניים. היא פרפקציוניסטית לגבי כל מילימטר בפנים שלה ויש לה מודעות גבוהה לגבי מה מתאים לה ולי יש רגישות גבוהה כמאפרת לזהות איך לגרום לבחורה להיות יפה יותר בעזרת האיפור ולשמור עדיין על היופי הטבעי ולהעצים אותו מבלי להכביד אלא להאיר".