היוש דיירות האח , אינסטגרם

מה חשבנו על הלוקים של דיירות האח הגדול?

עזבו רגע את התוכן בצד, חובבות האופנה שבינינו הולכות לחגוג מהמראות של הדיירות הפשניסטות שהכניסו לנו העונה לבית האח. מי הפתיעה אותנו בנתיים ומי ממש אכזבה?

  • פורסם ב:
  • 13/01/2019 06:48
  • |

בואו נודה בזה שמדובר באחת העונות המסקרנות והמפתיעות שהיו לנו: דיירים מפורסמים, ביוב, הרבה אנרגיות מיניות וכוכבים של אז והיום באותו בית שמחולק לשניים, אבל מה שמעסיק אותנו היום יותר מהכל זה מה הן לבשו כמובן. אז נתחיל באכזבה הגדולה של הערב הזה - לירון. 

לא, אנחנו לא בעד לבאס נשים היריוניות יפייפיות, ואכן לירון נראית תמיד זוהרת ומהממת עם או בלי הבייבי פאמפ שלה, אבל הפעם באמת שלא יכולנו להישאר אדישים לשמלה הזוהרת שזעקה וצעקה עלינו דרך המסך וגרמה לבליטה הקטנטנה והחמודה שלה להיראות לא מחמיאה. גם לפי התגובות שראינו ברשת, לא חיבבו את השמלה של וייצמן ההריונית, אבל למרבה המזל, האיפור שיער נראו מוש, וזה מה שהציל את המצב.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by (@israel_bidur) on

נמשיך עם אחת מהדיירות הבולטות והחצופות העונה - רומי נסט. רומי היא רמת שרונית בת 22 שטוענת שאופנה היא אחת מהאהבות הכי גדולות שלה ושהיא הביאה איתה לא מעט אאוטפיטים שווים לתוך הבית, אז אנחנו מאוד מקווים שהיא צודקת ושהיא לא תאכזב אותנו בהמשך כמו עם הלוק הזה שנראה כמו תחפושת פחות מוצלחת של טינקרבל הפיה.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

וואו! בהצלחה לרומי

A post shared by האח הגדול (@bigbrotherisrael) on

גם אביבה תבורי לא הפילה אותנו במיוחד עם הבחירה שלה או של הסטייליסט שלה, עם חולצה שנראית קצת מגושמת ומטרידה בעין, ומכנסיים לא מיוחדים בשום צורה. לוק שככל הנראה לא נזכור לעולם. מה שכן - השיער טבעי ומלא זוהר, האיפור זוהר והגוף לוהט כמו של ילדה בת 16.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אביבה הגיעה! בהצלחה

A post shared by האח הגדול (@bigbrotherisrael) on

הלוק הכי היסטרי של העונה ובכל העונות כולן הוא ללא ספק של נטלי דדון. אף אחת עדיין לא נכנסה עם בגדי כושר וסניקרס לבית האח ונראתה כל כך זוהרת בכל תולדות האחים. נטלי בחרה אאוטפיט של FIX מקוקלציית ברבי ומעיל של מייקל קורס ונראתה פשוט גורג'ס, גלאם וברבית לכל דעה. כל כך שמחה שהיא והבגדים ההורסים שלה נכנסו פנימה להצצה קרובה.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נ-ט-ל-י ד-ד-ו-ן-!!!

A post shared by האח הגדול (@bigbrotherisrael) on

האחרונה החביבה שלא יכולנו להתעלם מהלוק שלה היא כמובן עדן יוחנן היפה שבחרה באי נוחות וחבל כי מדובר באחת הדיירות היפות והמסקרנות, ובמקום ללכת על לוק נוח ומפציץ היא בחרה בדרמתיות בלי שום הצדקה. נראה שקר לה, לא נוח לה ובעיקר חסר שם בד.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eden Yohanan (@eden_yohanan) on