הסרת שיער, גטי אימג'

על חוט השערה – הסרת שיער בלייזר, כל מה שרציתם לדעת

כיצד מתבצע הטיפול, מי מבצע אותו, למי הוא מתאים ואחרי כמה זמן רואים תוצאות? כל הפרטים על הסרת שיער בלייזר

מכל השיטות המוכרות בהתמודדות מול שיער הגוף המיותר- הסרת שיער בלייזר היא ללא ספק הדרך היעילה מכולן, משום שמדובר בהליך אשר מפחית באופן משמעותי את קצב וצפיפות צמיחת השיער באזורי הגוף השונים ומשמש כפתרון אולטימטיבי למעוניינים בגוף חלק ונטול שיער.

רוב המטופלים שעברו הסרת שיער בשעווה או אפילציה יוכלו להעיד שביחס לשיטות אלה, הסרת שיער בלייזר מתאפיינת במינימום כאב אפשרי. מערכת הקירור של המכשיר תורמת עוד יותר לצמצום חוסר הנוחות. יתרה מכך, במקרים בהם האזור רחב, ניתן להסתייע במשחת אלחוש להרדמה מקומית של האזור.

כיצד מתבצע הטיפול?

טיפולי הסרת שיער ברשת מרפאות פרופורציה מתבצעים באמצעות מכשיר היורה קרן לייזר המאתרת את השערה על-פי פיגמנט הכהה לעומת גוון העור, ומחממת אותה באופן ממוקד. החום מגיע עד לזקיק השערה והורס אותו לחלוטין, ובכך פוגע משמעותית ביכולתה של השערה לצמוח שוב. היות שצמיחת השערה הינה מחזורית וכוללת שלושה שלבים של התפתחות, כל אחד מטיפולי הסרת השיער בלייזר פוגש את זקיק השערה בשלב אחר של צמיחת השערה, ולכן ישפיע על צמיחת השערה באופן שונה. חשוב לציין כי בכדי להגיע לתוצאה מקסימלית ואפקטיבית של הרס זקיקי השיער כך שלא יצמיחו שיער שוב, יש לבצע סדרה של טיפולים.

 על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר מטיפולי הסרת שיער בלייזר, מומלץ לחכות לפחות 3 חודשים בין הטיפולים על מנת לאפשר לשערה לצמוח לחלוטין לפני הטיפול. המתנה קצרה יותר, תביא לתוצאות פחות טובות.


מי מבצע את הטיפול?

חשוב מאוד שהטיפול יבוצע על ידי איש צוות מיומן ומקצועי שהוכשר לכך. להבדיל ממקומות אחרים, בהם טכנאים וקוסמטיקאיות מבצעים את הטיפולים – ברשת מרפאות פרופורציה אנו מקפידים להעסיק צוות מיומן ומקצועי בעל השכלה רפואית, זאת לאחר שעברו הכשרות מתאימות על מנת שיוכלו להגיב בזמן אמת לכל תרחיש אפשרי ולספק את התוצאה המיטבית ביותר.

למי מתאים הטיפול?

טיפול הסרת שיער בלייזר מתאים לכל אדם אשר מעוניין להפחית באופן משמעותי או להעלים את שיער הגוף באזורים שונים. לנשים החל מגיל 15 (בתנאי שחלפו לפחות 3 שנים של מחזור תקין), ולגברים החל מגיל 17 (למעט אזורים הורמונליים כמו כתפיים, גב ועורף, בהם מומלץ לבצע החל מגיל 25). ישנם תנאים מסוימים, בהם לא ניתן יהיה לבצע את הטיפול כמו: גוון עור, צבע שיער, גיל, מצב בריאותי ותרופות מסוימות הניטלות באופן זמני או קבוע.

רואים תוצאות

רואים תוצאות (יחצ )

 

האם צריך בדיקת התאמה לפני טיפול?

מאחר וברשת פרופורציה מקפידים על התאמה אישית של התוכנית לכל מטופל/ת, השלב הראשון והחיוני לפני תחילת התהליך, הוא ביצוע בדיקת ההתאמה. מבחינתנו, לא ניתן להתחיל לטפל בהסרת השיער בלייזר לפני שאיש מקצוע מנוסה, מיומן ובעל השכלה רפואית, מוודא כי גם גוון העור גם צבע וצפיפות השיער מתאימים לביצוע התהליך ויאפשרו להגיע לתוצאות הרצויות למטופל/ת. בנוסף לכך, במקרים רבים בוחנים את רמת הכאב של המטופל/ת, עקב אי הנוחות המינורית אותה הם עלולים לחוש במהלך הטיפול הראשון. 

כמה טיפולים צריך לעבור עד שנראה תוצאות?

כאמור, הסרת שיער מתבצעת בסדרה המורכבת מ- 12 טיפולים, כאשר כמות הטיפולים משתנה בהתאם לצפיפות השיער באזור המטופל, התגובה לטיפול, מחזור גדילת השיער וגורמים נוספים. כאשר המרווח בין הטיפולים צריך להיות של כ-12 שבועות ואת התוצאות ניתן להתחיל לראות לאחר 4-5 טיפולים.

מעוניינת לקבוע פגישה כדי להיות חלקה? השאירי פרטים ונציגנו יחזרו אליך.