קמפיין של קלווין קליין עם דוגמניות מידות גדולות , יחצ

למה הקמפיין של קלווין קליין הוא הכל חוץ מאשר מעצים?

מותג האופנה שידוע כזה שמעסיק את הדוגמניות הכי רזות וחטובות בקמפיינים שלו, מגייס דוגמניות במידות אחרות ומעורר עניין ברשת. אז למה זה כל כך הרגיז אותנו?

מותגים שרוצים להישאר בשוק חייבים להבין דבר אחד - יש להעסיק גם דוגמניות רזות, גם מלאות, גם שמנות, גם נמוכות, גם בלונדיניות וגם שחורות ובקיצור, העידן הנוכחי מחייב אותנו לתת מקום לכולן בלי הבדלי דת, צבע, מין ומשקל.

קלווין קליין, כמו בכל מותג שמבין עניין ומעוניין להישאר בתודעה, בחר בדוגמניות מלאות לקמפיין החדש שלו תחת הסיסמאות של ביטחון וקבלה עצמית - כשלמעשה הוא עושה בדיוק את ההיפך. 

בואו נתחיל בעובדה אחת - די, הבנו. להיות רזה או שמנה זה כבר לא אישיו. לשנן אהבה עצמית זה מקסים גם בלי להתפשט ואנחנו הרבה יותר מגוף צר או רחב שתופס מקום כזה או אחר במרחב. 

שנית, קלווין קליין - כמו מותגים אחרים בשוק - מכים כעת על חטא, בחטא אחר. אחרי שנים של קידוש רזון והעלבת אוכלוסיה שלמה שלא תאמה את אידיאל היופי שלהם, הם משתמשים באושיות האינסטגרם המצליחות והמלאות, בעוקבים שלהן ובאג'נדה שלהן, ומנסים לגנוב אותם גם. ולמה זה חטא? כי לשים אותם במשבצת משלהן זה חטא כמו לשים להן שלט על הפרצוף - אתן שמנות ויפות כמו שאתן, אבל אתן שמנות, אז מגיע לכן שידיחו אתכן לקמפיין נפרד.

למה המותג שמזוהה כל כך עם תחתונים וחזייה בוחר לקטלג שמנים ורזים, ולא להציג אותם יחד בקמפיין משותף בו יש גם רזה, גם שמנה, גם חטובה, גם אישה אחרי לידה, גם שחורה וגם נמוכה ג'ינג'ית? אם כבר אתם מדברים על העצמה, אז תעצימו באמת, ואל תנסו להגדיל את המכירות על חשבונן של אושיות שהצליחו. אז עכשיו הרזות הן הלא מקובלות? זה לא מעצים וזה כבר לא עובד עלינו. אז חלאס.