לראשונה בתחרות מיס עולם טראנס, אינסטגרם

עשתה היסטוריה: הכירו את מיס ספרד הטראנסית

"איזה כבוד וגאווה להיות חלק מההיסטוריה של מיס יוניברס", כתבה אנג'לה פונס באינסטגרם שלה, שאמנם לא זכתה בתחרות, אך הוכיחה שטראנסיות יכולות להיות כל מה שהן רוצות

  • פורסם ב:
  • 18/12/2018 09:57
  • |

מיס פיליפינים - קטריונה גריי, נבחרה מתוך 93 מתמודדות מרחבי העולם והוכרזה כמיס יוניברס לשנת 2018. השנה בתחרות, היו לא מעט תעוזות ונדמה שהעצמה נשית ריחפה מעל האירוע. מיס ישראל שלנו שברה מוסכמות כשהחליטה ללבוש מכנסיים במקום שמלה וספרד החליטה לשלוח את אנג'לה פונס - אישה טראנסג'נדרית, כדי להוכיח שכולנו שווים.

 "החלום שלי הוא לייצג את הגוונים הרבים של ספרד בפני העולם", כתבה פונס באחד מהפוסטים שלה באינסטגרם והוסיפה כי היא מרגישה כבוד לעשות היסטוריה. בראיון לתכנית טלוויזיה ספרדית, חשפה פונס שהרגישה שנולדה בגוף הלא נכון ולפני 4 שנים היא עברה ניתוח לשינוי מין.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Falta muy poco para que España esté ante el universo!!

A post shared by ANGELA PONCE (@angelaponceofficial) on

לאחר שארגון Metoo קרא לבטל את הטקס בטענה שמדובר בשוק של בשר, ניסו השנה בתחרות להביא צדדים נוספים של נשים, המייצגות חוזק והעצמה.

קייתלין ג'נר, תמכה באנג'לה בעמוד האינסטגרם שלה וכתבה שהיא הייתה נרגשת לצפות בפונס מייצגת את הקהילה בכבוד, שברה מחסומית וזה סימן שאכן נעשה פה שינוי. בימים אלו מדווחים הצהובונים כי ג'נר ובת זותה סופיה האצ'ינס בת ה-22 מתהדקים והן אפילו חושבות על להביא ילד בילד.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So proud of our friends @badgleymischka for their new LA store on Sunset!

A post shared by Caitlyn Jenner (@caitlynjenner) on