קים, אינסטגרם

ביי לטאות וחתולי ים: חדשות אופנה מסעירות

השבוע באופנה: ורסצ'ה עם תצוגת מחווה מושקעת, אבל מי שגנבה את ההצגה היא קימי והסטורי שלה, שאנל עם הודעה דרמטית כשנפרדת מחתולי ים והלוקים הבולטים של השבוע

  • פורסם ב:
  • 05/12/2018 11:51
  • |

1. דגמים אייקונים - השמלה של קים

אחד האירועים הבולטים שהיו השבוע בעולם האופנה, הוא ללא ספק תצוגת האופנה של המותג ורסצ'ה, שאמנם נמכר לפני זמן קצר למותג האופנה מייקל קורס, אך את התצוגה הקדישו במותג למייסדו  ג'אני ורסצ'ה שנרצח בשנת 1997, ואת התצוגה קיימו ביום הולדתו, בו היה אמור להיות בן 72. אל התצוגה הגיעו השמות הכי חמים בעולם האופנה, ובה הוצגו דגמים אייקונים שלבשו המפורסמות לאורך השנים. 

מה שהסעיר את העולם לא פחות מהתצוגה, היה הסטורי של קים קרדשיאן, שם היא חשפה את כמות המתנות ההיסטרית שקיבלה הקרדשיאנית במלון שבו התארחה לקראת התצוגה. במלון ישנה הגברת על מצעים של ורסצ'ה, היו לה שם את כל בשמי המותג בחדר האמבטיה, מגוון רחב של שמלות לבחירתה וכמובן שמלה אחת כסופה אותה בחרה הקרדשיאנית ללבוש לתצוגה, הכי נוצצת שיש.

קים

קים (אינסטגרם )

 

2. שאנל עם מצפון - נפרדת מהלטאות וחתולי הים

אחרי שנים של מכירת עורות, מכריז בית האופנה היוקרתי שאנל בשני האחרון על הפסקת עבודתם עם עורות של חיות אקזוטיות שכוללים בין היתר עורות קרוקודיל, לטאות וחתולי ים כמו למשל בתיקי היוקרה שלהם וכנל לגבי פרוות, ובמקומם יחלו להשתמש בחומרים אקולוגיים יותר. כך מסר נשיא החברה ברונו פבלובסקי למגזין האופנה wwd. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A joyful look backstage at the #CHANELByTheSea show. #CHANELSpringSummer #CHANEL #PFW @alexxandramicu @michelle_gtk

A post shared by CHANEL (@chanelofficial) on

3. הלוקים הבולטים

אם התגעגעתם לקייט מידלטון אז קבלו את הלוק ההיסטרי והרומנטי הזה שלה שניתן להסיק ממנו כך: 1. המשבצות חזקו ובגדול. 2. חצאית ארוכה היא מאסט העונה, 3. שלהתלבש כמו דוסית זה שיא האופנה.

ג'יג'י חדיד כמו שטרם ראיתם ל-W magazine בלונדינית מהרגיל בכל הטרנדים הכי רותחים לחורף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A lil bit o’ Blondie to celebrate the holidays NEW @wmag cover story by @mertalas @marcuspiggot

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

השחקנית והדוגמנית ההודית פריאנקה צ'ופרה בשמלת הכלה המדהימה של ראלף לורן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

And forever starts now... @nickjonas

A post shared by Priyanka Chopra (@priyankachopra) on