שרון חזיז, אינסטגרם

שרון חזיז שהחלימה מסרטן משיקה סלון יופי לחולים

חברת הטיפוח לוריאל השיקה אמש סלון יופי וטיפוח לחולים בבית החולים תל השומר. שרון חזיז שהחלימה בעצמה מהמחלה הגיעה לתמוך במהלך. מה בדיוק יהיה שם?

  • פורסם ב:
  • 05/12/2018 09:37
  • |

הם נמצאים שעות ארוכות בטיפולים, מרגישים פחות טוב פיזית ונפשית, ובדיוק מתוך מצוקה זו, הגיע הרעיון להקים סלון יופי וטיפוח לנשים וגברים חולי סרטן במרכז האונקולוגי ע"ש שיבא תל השומר ללא תשלום, דבר שיוכל לעזור לחולים להרגיש יותר טוב עם עצמם.

"סלון הטיפוח והיופי מיועד להעניק לחולים מקום מפלט מהטיפולים הקשים שהם עוברים, ללא לתשלום. המקום יספק להם טיפולי פנים ואיפור, באמצעות אנשי מקצוע. זה הוא סלון הטיפוח השני מסוגו אותו מקימה לוריאל ישראל, הראשון הוקם במרכז עמותת "אהל-שרה"., אמר אתמול אלי שגיב, מנכ"ל לוריאל ישראל בהשקת המיזם.

 שרון חזיז עם אלי שגיב ומגי אזרזר

שרון חזיז עם אלי שגיב ומגי אזרזר (אסף לב )

 

לדברי שגיב: "ההתמודדות עם מחלת הסרטן דורשת מהחולה לגייס את מלוא כוחותיו הפיזיים והנפשיים. למרות ההתפתחויות המבטיחות בעולם הרפואה, חולי הסרטן מתמודדים יום ויום, שעה שעה עם קשיים הנובעים מהמחלה ומתופעות לואי של הטיפולים המורכבים. ועם זאת, גם בתקופות הקשות ביותר, אנחנו רוצים להרגיש טוב ולהיראות טוב".

מנכ“ל בית החולים תל השומר פרופ‘ יצחק קרייס: " היום זה יום חג. אנו חוגגים את חג החנוכה וגם חוגגים משהו לא שגרתי פתיחת סלון יופי של לוריאל. היום גם מציינים בארץ יום מחאה נגד אלימות נגד נשים - אין תשובה טובה יותר לאלימות מאשר הצד ההופכי שלה החמלה. השותפות והנתינה. אין דרך טובה יותר מאשר להראות את הפנים היפות".

עוד ציין פרופ' קרייס: "יש עוד הרבה דברים שצריך לעשות על מנת לרפא את גופו ונפשו של האדם. והמיזם הזה של סלון יופי וטיפוח של נשים מטופלות וחולות סרטן חלק מהמשימה של בית החולים שיבא שחרטה על דיגלה להפוך את שיבא מבית לחולים לבית של בריאות".

שרון חזיז, שהחלימה מהמחלה הקשה הגיעה להשיק וסיפרה כי: "זוהי ללא ספק יוזמה מבורכת כאחת שעברה את המחלה הקשה אני רוצה לברך את לוריאל ישראל על הקמת סלון היופי הזה. חשוב לאשה שלא רוצה להרגיש חולה, כי היא מרגישה חולה.