שיער בריא זה לא רק סיסמא, משה אוזן

סובלת משיער דליל? הכירי את מעצב השיער שפותר את הבעיה לצמיתות

עוד הרבה לפני שהוא אמן תספורות ותסרוקות, מעצב השיער משה אוזן הוא מומחה לשיקום ותוספות שיער. לרשותו שלל טכניקות ייחודיות וסודות מקצועיים שיכולים לגרום גם לשיער הפגום ביותר להתחיל מחדש, תוך התאמה של תוספות שיער מיוחדות שנראות לראשונה בענף בדיוק כמו הדבר האמיתי

החגים כבר בפתח והטלפון במספרה של משה אוזן לא מפסיק לצלצל. כולן מתקשרות לקבוע תור אצל אחד ממעצבי השיער הטובים והמקצועיים בישראל, שיודע לפתור הרבה יותר מעוד קשר בעייתי בשיער ויובש מטריד בקצוות המפוצלים.

"אני רק רוצה לעשות לאנשים טוב על הלב", מסביר מעצב השיער משה אוזן. דרך השיער הוא גורם לכל אישה לחוש הכי נשית ומלאת בטחון שרק אפשר, כמו שהטבע התכוון כששם לראשה בגאווה "כתר" אישי ומיוחד עם המון כוח מיוחד, כדבריו.

וזה בהחלט עובד. מעצב השיער הנודע מפתח תקווה כבר ראה וטיפל בהכל – משיער דליל וקרחות נוראיות ועד שיקום מאפס, בשל שימוש יתר בתכשירים או תוספות זולות שהודבקו ברשלנות פושעת. כל אחת שעוזבת את המספרה שלו בהחלט מרגישה מלאת עוצמה ובטחון במראה שלה.

לא מטופח ולא במקרה: תעשיית השיער הפיראטית

וכאן המקצועיות של משה אוזן מתבטאת בשיא תפארתה: שיקום שיער הרוס ודליל שאיבד מכוחו וצורתו באופן כמעט בלתי הפיך, לאחר עוד מפגש שהתברר כתאונה מצערת בינו לבין תכשירי שיער בלתי מורשים או תוספות שיער מלאכותיות ומסוכנות. התעשייה הפיראטית בעולם עיצוב השיער רק מרחיבה את ממדי ההרס האימתניים שלה משנה לשנה כאשר היא מישירה מבט הישר אל הרעמה הנשית ומשדרת "סמכי עליי" - ללא כל עמידה בתקנים מתאימים ובהחלט ללא התוצאה המובטחת. ובעוד שאחת מתפתה למהר ולרכוש תכשיר עם פטנט חדשני להענקת ברק, אחרת כבר תגיע למשה בבהלה אחרי שהדביקה תוספת סינטטית שלא ניתן להסיר ללא פיסה נכבדת מהקרקפת וכעת דורשת התערבות מקצועית. משה אוזן מבקש להילחם בתופעה על ידי התאמת תוספות שיער אמיתיות העשויות מקרטין טבעי טהור, היוצרות מראה עשיר ואחיד, בעל נפח ואורך. הוא יושב לפגישת אבחון אישית מול כל אחת מלקוחותיו ומספר לה ברוח מקצועית וככל הנראה בפעם הראשונה, מהו מצב השיער האמיתי שלה ומדוע איבד מכוחו ויופיו. אחר כך כבר יהיה קל יותר ללקוחה לנשום עמוק ולהתמסר לעבודת שיקום השיער הטבעי שלה.

בית הבראה לשיער

"יש כאלה שיוצאות תוך שעה-שעתיים עם התוצאה הרצויה ויש אחרות שיצטרכו להגיע לכאן גם כמה פעמים", מתאר משה את תהליך עבודת שיקום השיער שהוא מבצע וממחיש עד כמה זקוקות נשות ישראל לשינוי תפיסתי בנוגע להדבקה עצמית של תוספות זולות עתירות דבק מגע שלא ניתן להסיר. הוא זוכר מקרה אחד קשה במיוחד, של שיער כל כך הרוס ושרוף כתוצאה משימוש בתכשירי שיער רבים, עד שנאלץ לגזור אותו ולהמתין שיצמח מחדש. הצמיחה הטבעית התבצעה במשך חמישה חודשים, ללא התערבות תכשירים וכימיקליים כך שהתהליך הוא טבעי לחלוטין ומרפא את מה שהיה כאן קודם. "בית הבראה של שיער", אם תרצו.

בזמן צמיחת השיער דאג משה שהלקוחה שלו לא תסתובב קירחת והעניק לה תוספות שיער איכותיות שנראות בדיוק כמו הדבר האמיתי.  אף אחד לא יידע כיצד צפתה בצער בשיערה הטבעי מושלך לפח באותו יום, אך כולם התחילו להחמיא לה כאשר הוא צמח מחדש – זוהר, בריא ומלא ברק.


 

משה מזכיר שלא רק התכשירים המסוכנים מביאים להידרדרות במצב השיער, אלא גם מצבים נפשיים מתוחים והרגלים תזונתיים שונים יכולים להשפיע כימית על מרקם השערה. לחץ למשל, גורם להופעת קרחות אקראיות על הקרקפת והתנזרות ממרכיבי מזון מסוימים עשויה לגרום לשיער לנשור משמעותית. תוספות השיער האיכותיות של משה אוזן בהחלט נראות כמו חלק טבעי מהשיער כאשר הן משתלבות באופן בלתי נראה עם הקרקפת ומאפשרות משחקי תסרוקות, אורכים ונפח לפי מצב הרוח, כך שהמחמאות כמובן, זורמות.

לאתר של משה אוזן: https://mohair.co.il/landing/

לדף הפייסבוק של משה אוזן: https://www.facebook.com/hairstylingmosheuzan/

תגיות: תוספות שיער מלאות, תוספות שיער חלקיות, קרטין, משה אוזן, עיצוב שיער משה אוזן, מספרה בפתח תקווה, שיער דליל, שיקום שיער, מעצב שיער, תוספות שיער במרכז, תוספות שיער