בריטני חוגגת יומולדת, אינסטגרם

בריטני חוגגת 37 אביבים: איזה ניתוחים היא עשתה?

לעולם לא נשכח איך בריטני נכנסה אל חיינו בסערה כילדה תמימה עם קוקיות והנה היא חוגגת 37! איך ספירס שומרת לוק נערי וזוהר? בררנו אילו ניתוחים היא ככל הנראה עברה

  • פורסם ב:
  • 02/12/2018 11:32
  • |

בריטני ספירס, נסיכת הפופ הנצחית, חוגגת היום (2/12), את יום הולדתה ה37. קשה לנו לשכוח את הדרך המפותלת בדרך להצלחה שכללה לא מעט תהפוכות אישיות וגם מקצועיות. 

ספירס, נכנסה לעסקי הביזנס עוד שהייתה נערה תמימה שרצתה רק לשיר ולרקוד עם קוקיות. עם השנים שחלפו, הבלונדינית עם החיוך הכובש והילדותי הפכה לאייקון מוסיקלי פרובוקטיבית, הייתה אחראית על כותרות שערורתיות ללא הפסקה ואף הייתה בסכנת חיים.  הקרחת, האלכוהול, הסמים וההתנהגות הקיצונית הובילה את הכוכבת לקרוס ולהחליט כי חייה זקוקים לשינוי.

בשנים האחרונות ספירס דואגת להשתקם ולשדר עסקים כרגיל. היא מנהלת את מותג הבשמים שלה, מעבירה שיעורי ריקוד, מופיעה, פעילה באינסטגרם, וכמובן אם נאמנה לשני ילדה מגירושיה האחרונים. השיקום הביא עמו לאחרונה סיבוב הופעות באסיה , בין היתר בגני התערוכה בת"א בשנה שעברה.

 נרגעה עם השטויות.

נרגעה עם השטויות. (אינסטגרם בריטני ספירס )

 

רק השבוע בריטני פרסמה טיזר באינסטגרם לבושם החדש שלה My Prerogative ולמופע הקבוע שלה בלאס ווגאס והוכיחה לכולם שהיא לא נחה לרגע.

עם השינוי הדרמתי לאורך השנים שהכוכבת עברה, ניתן להבחין כי המראה השתנה בהתאם. השאלה המתבקשת היא- אילו טיפולים אסתטיים סביר להניח ספירס עברה עם השנים ? שאלנו את ד"ר אברי רווה, שינסה לשער מנסיונו, אלו ניתוחים ספירס עברה.

"בריטני היא זמרת בינלאומית שמופיעה ונראית בתקשורת רבות מה שמצריך ממנה לתחזק את עורה", מציין ד"ר רווה. סביר להניח כי טיפלה באופן קבוע מידי שנה בפילינג בינוני לחידוש העור. מטרת הטיפול העיקרית היא הענקת עור בריא, צעיר ורענן. בנוסף, נראה כי הכוכבת עשתה לא מעט טיפולים בפניה למשל:

מצח: ספירס לא דילגה על אזור זה ונראה כי היא ביצעה בוטוקס בשילוב סקין בוסטר על מנת לעדן את הקמטים וליצור מראה טבעי.

 יש לשער שעשתה בוטוקס במצח

יש לשער שעשתה בוטוקס במצח (אינסטגרם )

 

עיניים: לקראת גיל ה-40 נראים קמטוטים בצדי העין, לכן סבירות גבוהה כי ספירס עשתה בוטוקס לפתיחת זוויות העין והרמת הגבה, גם נראה כי ביצעה ניתוח בעפעף התחתון לטיפול בשקיות העיניים ועודפי העור.

לחיים: עם הגיל , נפח הלחיים יורד ולכן רבים דואגים למלא אותו באמצעות חומצה היאלורונית או שומן עצמי. אצל בריטני אין לדעת באיזה חומר השתמשה אבל רואים כי עברה מילוי נפח באזור הלחיים.

אף: בעבר, בריטני נראתה עם אף עגול ותפוחי ,ללא הגדרה. כיום, ניתן להבחין כי האף שלה שפיצי וצר יותר, כנראה שהגברת עברה ניתוח לעיצוב האף. 

שפתיים: במהלך השנים נראה שהזריקה לשפתיה חומרי מילוי שנראו מוגזמים. בשנה האחרונה, ניתן להבחין שנפטרה מעודפי הנפח. המסקנה היא שבריטני כנראה רוצה לחזור למראה הטבעי שלה.

סנטר: נראה כי הכוכבת הוסיפה נפח על ידי שתל או על ידי רדיאס על מנת לטפל בסנטר האחורי שהיה לה לפני. בריטני ידועה בשינוי המשקל שלה מה שמשפיע רבות על עורה במיוחד בפנים.

צוואר: עם הגיל , אנשים רבים דואגים לעבור מיצוק באזור זה. ככל הנראה בריטני בחרה במיצוק בעזרת טיפולי מזותרפיה בסגנון סקין בוסטר שממצקים את העור ונותנים לו נפח קל ולחות פנימית טובה.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

: Herb Ritts #tbt

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

: @ellenvonunwerth

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This video shoot was incredible!!! What dreams are made of... #Slave4U

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on