לפני ואחרי, אינסטגרם

רצתה להידמות לבארבי והזריקה שמן תינוקות לשפתיים

אמא בת ה-35 שמנסה להידמות לבובת בארבי, קיבלה זריקת שמן תינוקות ללא ידיעתה. שנתיים לקח לה להתאושש מהטראומה אך זה לא מונע ממנה להמשיך להזריק

  • פורסם ב:
  • 14/11/2018 20:38
  • |

קרי מייליס, הידועה גם כבארבי הבריטית, בת ה-35, שילמה אלפיי שקלים על חומרי מילוי לשפתיים, וגילתה להפתעתה שהוזרק לה ללא ידיעתה שמן תינוקות, לאחר ששפתיה הוכפלו בגודלן. הטיפול, שעלה לטענתה כ-1,500 שקלים, נמשך כחצי שעה, ושעה לאחר מכן שפתיה התחילו להתנפח ולבעור, כך היא מספרת.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lip correction after dispersing top lip fillers and not having any for 7 months withdrawals was epic

A post shared by Kerry Miles (@uk.barbie) on

קרי, שנבהלה ממראה השפתיים ומתחושת הצריבה, מיהרה לרופא, שמצא כי מה שהוזרק לשפתיה היה שמן תינוקות. קרי טוענת שלקח לה שנתיים להתאושש מהמקרה ולמראה השפתיים שלה לחזור לעצמן. "בחרתי במרפאה שנחשבה לנחשבת אבל הייתה לי תחושה לא טובה. היה מלוכלך שם, וכלב התרוצץ שם ופיזר שיער. בכל זאת, לא היה נראה לי משהו חשוד ולא ראיתי שהיא מערבבת את השמן. מעולם לא הייתה לי תגובה אלרגית לשום חומר מילוי שעשיתי", אמרה, וניתן לראות שקרי חובבת חומרי מילוי.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

don’t let anyone dull your sparkle

A post shared by Kerry Miles (@uk.barbie) on

כשקרי פנתה אל הקוסמטיקאית שעשתה לה את המילוי, נאמר לה פשוט שהיא צריכה לנוח. "לא יכולתי לצאת החוצה מהבית במשך ימים כי הכאב היה נורא ונראיתי מזעזע. התקשרתי אליה לספר לה מה עובר עלי והיא אמרה שאני לא שותה מספיק מים ושאני צריכה לעסות את השפתיים כדי לסדר אותם בצורה המתאימה והנכונה. הייתי מזועזעת שהרופא אמר לי שהמילוי היה מעורבב עם שמן תינוקות".

"אני מאוד זהירה מאז וחשוב לי להעביר את המסר הלאה שאנשים יוכלו ללמוד מהטעויות שלי וללכת למקומות מוכרים ומקצועיים. אני מאוד אוהבת לשפץ את הגוף שלי ולהזריק כדי לשמור על הפנים שלי צעירות וחלקות, אבל למדתי הרבה מהטעות הזו". אומרת קרי.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You have to maintain your self regardless how I’ll you are #teethbleaching #jacuzzi

A post shared by Kerry Miles (@uk.barbie) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NO ONE HAS TO BE UGLY #transformation #ugly #beautiful #plasticsurgery #barbiesurgery #ukbarbie

A post shared by Kerry Miles (@uk.barbie) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I woke up like this #gobigorgohome #skinnylipsare #naturalis

A post shared by Kerry Miles (@uk.barbie) on