שומרים על עיניים צעירות ורעננות, pixabay

הדרך המהירה להעלים שקעים ושקיות מתחת לעיניים ללא ניתוח

לא מעט גברים ונשים סובלים ממראה פנים עייף ומבוגר בגלל שקעים ושקיות שנוצרים מתחת לעיניים. ד"ר עודד רודניצקי, מציע טיפול קצר ובטוח, המתאים לכל סוג עור ולכל גיל

העיניים שלנו אומרות עלינו הכול והן משקפות לסביבה מנעד רחב של רגשות. הן גם מקור ליופי ולמשיכה, בהם קיים הניצוץ שגורם לאחרים להימשך אלינו. לכן הופעתם של שקעים מתחת לעיניים היא אחת הבעיות האסתטיות הגדולות ביותר, משום שהם גורמים לנו להיראות עייפים, מבוגרים ועצובים.

שקעים ושקיות מתחת לעיניים עלולים להופיע בכל גיל וגברים ונשים סובלים מהופעתם מתחת לעיניים מכמה סיבות. בגיל צעיר השקעים מופעים בגלל אופן התפתחות הפנים, רקע גנטי או פיגמנטציה שנובעת מגורמים סביבתיים. בגיל מבוגר יותר השקעים נוצרים בגלל היחלשות השרירים ואובדן שכבת שומן. השומן "גולש" מחוץ לאזור שמתחת לעיניים וכתוצאה מכך העור מאבד גובה וכך נוצר השקע.

השקעים נראים כהים עקב הצל שנוצר בתוכם ומפני שהעור בהם דק, מה שגורם לכלי הדם לבלוט יותר ו"לצבוע" את האזור בצע כהה יותר. אגב, גם לאנשים הסובלים ממחלות כרוניות בכליות סובלים לעתים משקעים מתחת לעיניים.

אפשר להעלים את השקעים תחת העיניים

אפשר להעלים את השקעים תחת העיניים (איי סטוק )

 

איך מעלימים את השקעים והשקיות מתחת לעיניים?

בעבר, כדי להעלים שקיות מתחת לעיניים, היה צורך בניתוח, אולם כיום ניתן לעשות זאת ללא כל התערבות פולשנית ולרפואה האסתטית יש כמה פתרונות נוחים ובטוחים. קיימת חשיבות רבה בטיפול זה לחומר המוזרק ולמיומנותו של הרופא.

לד"ר עודד רודניצקי, המנהל מרכז רפואי רב תחומי לטיפולים אסתטיים מתקדמים, ניסיון של עשרות שנים בתחום הרפואה האסתטית והוא מציע טיפול המתאים לכל סוג עור ולכל גיל.

הטיפול במרפאה של ד"ר רודניצקי הוא בהתאם למבנה הפנים, מאפייני המטופלים ועומק השקע או מבנה השקית. ישנם שקעים ושקיות שאפשר להעלים בעזרת חומצות דלילות ויש כאלה שהזרקת חומצה סמיכה יותר מעלימה אותם. בעזרת מחט דקיקה המלאה בחומצה היאלורונית איכותית, בעלת אישור משרד הבריאות, שמותאמת בדיוק לאזור העיניים, ממלא ד"ר רודניצקי את השקעים, יוצר מראה אחיד לשכבת העור שמתחת לעיניים ומעניק לפנים מראה צעיר ורענן.

בעזרת מילוי השקעים נוצר מראה עור אחיד, ללא הצבע השחור שמאפיין את השקעים שמתחת לעיניים. החדרת החומצה ההיאלורונית גורמת לעור לייצר קולגן, כך שמראה הפנים נראה בריא יותר והעור נראה פחות מבוגר. ( צילום עצמי)

  בעזרת מילוי השקעים נוצר מראה עור אחיד

בעזרת מילוי השקעים נוצר מראה עור אחיד ( יחצ)

 

יתרונות נוספים של טיפול זה הם העובדה שהוא קצר, בטוח, אינו מצריך התאוששות ארוכה ומאפשר לחזור לשגרת החיים לאחר הטיפול. את התוצאות ניתן לראות באופן מידי והן אף משתפרות ככל שעובר הזמן. המילוי מחזיק מעמד כשנתיים עד שלוש שנים, תלוי בחומר שבו משתמשים ובמאפייני העור של המטופלים.

שקעים ושקיות בעיניים אינם גזרת גורל. לרפואה האסתטית יש פתרונות שעשויים להעלימם, להעניק לעור מראה זוהר ולהחזיר לכם את הניצוץ לעיניים.