ניצלה בנס מהכריש, אינסטגרם

תמונות אימה: דוגמנית ננשכה על ידי כריש וניצלה בנס מחיידק

אישה בת 33 מלואיזיאנה ננשכה על ידי כריש תינוק ברגלה, שגרם לזיהום חיידקי נדיר שכמעט וגרם לקטיעת רגלה. בזכות הגילוי, הסרת הנגע והתפילות - היא ניצלה

  • פורסם ב:
  • 14/11/2018 10:25
  • |

קלי קוהן, דוגמנית בת ה-33 מניו אורלינס, שחתה בים בלואיזיאנה, קרוב לחוף במים הרדודים לפני כשנתיים, כשהרגישה כאב חד ברגלה השמאלית. היא מיהרה לצאת מהמים בבהלה כשהבינה שננשכה על ידי כריש שחור תינוק, שנפוץ באזור אותו החוף. הדוגמנית הצעירה הגיעה לבית החולים כשרגלה מדממת וכואבת והיא קיבלה טיפול רפואי. כמה ימים לאחר מכן, הרגל שלה המשיכה להתנפח, ולאחר בדיקות נוספות התגלה שהיא סובלת מחיידק טורף.

 שחתה בתמימות וננשכה

שחתה בתמימות וננשכה (אינסטגרם )

 

"הזיהום התחיל להתפשט במעלה הרגל שלי", מספרת קלי, והוסיפה שהרופאים אמרו לה שאם הגוף שלה לא יגיב לאנטיביוטיקה בקרוב, הם יאלצו לקטוע את רגלה. "קיוויתי והתפללתי, ולמרבה המזל הרגל שלי נרפאה ואני מרגישה כל כך ברת מזל שאני בחיים. הרופאים אמרו שזה נגרם ככל הנראה בעקבות מים מלוכלכים שנכנסו לתוך הפצע העמוק וזיהמו אותו".

 נשיכת הכריש

נשיכת הכריש (אינסטגרם )

 

לאחר הנשיכה, הרופאים נתנו לקלי כמה סוגי אנטיביוטיקה ושלחו אותה לנוח בביתה, אך רק לאחר כמה ימים החלה רגלה להתנפח. "בסופו של דבר חזרתי לבית החולים ושם אמרו לי שאני סובלת מזיהום חיידקי ושהם מתכוונים לקטוע את רגלי. התחלתי לבכות.מה שקרה לי זה מקרה מאוד נדיר ומסוכן. הרופאים לא ידעו מה לעשות. בסופו של דבר הם חתכו את הרקמה הפגועה, במקום של הזיהום והצילו את רגלה בזכות זה ואנטיביוטיקה.

מאז המקרה, היא מתאמנת חזק בחדר הכושר כדי להחזיר לעצמה את הכוחות ולחזק את הגוף מהפגיעה. לקח לה זמן רב להשתקם, להיכנס לים שוב ועד היום היא לוקחת תרופות מדי יום. "בפעם הראשונה שנכנסתי לים אחרי המקרה כמעט בכיתי מרוב התרגשות". קלי חוזרת ומספרת את הסיפור שלה כדי להעלות את המודעות לקיום החיידק הטורף שנקרא NF, שלולא היו עולים עליו, היא הייתה עלולה לאבד את רגלה או למות.