נפטרים גם מהבצקים, istock

להפסיק לעשן ביום אחד ובקלות

מהו הסוד של השיטה הטבעית, המהירה והיעילה של אברהמסון, שמצליחה כבר 35 שנים לגרום לאלפי מעשנים בארץ ובעולם להפסיק לעשן ברגע קסום אחד?

את איילה חסון, דידי הררי, ישי לוי, אלדד זיו, איתן כבל ומורן אטיאס כולם מכירים, אבל לא כולם יודעים שהם, כמו יותר מאלפי ישראלים אחרים, הצליחו להפסיק לעשן בטיפול אחד. האמת, עם תוצאות אי אפשר להתווכח וגם הסקפטיים ביותר מגלים שזה פשוט עובד. אז מהו הסוד של השיטה הטבעית, המהירה והיעילה של אברהמסון, שמצליחה כבר 35 שנים לגרום לאלפי מעשנים בארץ ובעולם להפסיק לעשן ברגע קסום אחד.

דידי הררי: “זה אמיתי. אני יודע. גם אני הפסקתי לעשן עם אברהמסון… כבר 21 שנים!”

עדן הראל: “כבר ניסיתי הכל  והייתי מאוד סקפטית. הדבר היחיד שעזר לי זה אברהמסון ומאז 12 שנה אני לא מעשנת.”

אהוד אברהמסון, ממציא ומפתח השיטה, מסביר:

“השיטה שלנו מטפלת בדחף ולכן אנשים מצליחים, השיטה טבעית לחלוטין ומתבססת על ההבנה ההוליסטית כי ארבעת האלמנטים – הגוף, הרוח, הנשמה והמחשבה – הם יחידה אחת הבאה לידי ביטוי בנתיבי האנרגיה המקיפים את גופנו. המערך האנרגטי בגוף מבוטא במרידיאניים ובמרכזי אנרגיה המכונים צ׳קרות, ומהווים רשת תקשורת בלתי נראית המקיפה את הגוף ודרכה ניתן לנטרל את כל אותם הרגלים, זיכרונות, התמכרויות, מחשבות, דחפים ואמונות.

אנחנו משלבים טכניקה מרפואה אלטרנטיבית, יחד עם שיטות הוליסטיות מערביות. המפגש מתחיל בסדנה של שעה המשחררת את המטופל מחששות, פחדים, תלות רגשית ודעות קדומות. מיד אחריה נכנס המטופל לטיפול אישי פרטני המשלב טכניקות מהרפואה הסינית ועושה שימוש בנקודות לחיצה המשמשות ברפלקסולוגיה, שיאצו וביו אנרגיה.

הטיפול מאזן את המערך האנרגטי, מנקה ומוחק את הדפוסים וההרגלים בכל הרמות, כולל במישור הכימי, הטיפול מנטרל את הדחף מאותו אזור בראש שאחראי על ההתמכרויות לעישון, סוכרים ופחמימות, אלכוהול. כל ההתמכרויות ממוכמות באותו אזור, וכתוצאה מכך  מטופלים רבים שיוצאים מהטיפול ומתארים תחושת רוגע, מדברים על “לידה מחדש”, “כאילו לא עישנתי מעולם” , “נעלם לי הדחף לעשן”, ומתארים את החוויה כסוג של “קסם”. "הקרואוסנים והשוקולדים לא מדברים אליי יותר", אבל זה לא קסם. זו שיטה מוכחת שעובדת בהצלחה כבר יותר מ- 35 שנים ומאפשרת לכל מי שרוצה להפסיק לעשן או להיגמל מפחמימות ממכרות לעשות זאת בקלות יחסית ולעבור לאורח חיים בריא יותר".

ליווי, תמיכה וביטחון לכל החיים

רוב האנשים נגמלים בטיפול אחד ולא חוזרים לעשן לעולם. במקרה הצורך למי שלא נגמל בטיפול אחד - אברהמסון מאפשר לכל אחד לקבל טיפולים נוספים חינם למשך שנה ללא תנאים וללא הגבלה. הטיפול כולל תמיכה טלפונית לכל החיים.

כל מי שהפסיק לעשן ומעוניין לאמץ אורח חיים בריא, מוזמן ליהנות בחינם משירותי מערך הדיאטניות, השף והתזונאיות הקליניות של אברהמסון ולהשתתף בסדנאות תזונה ואורח חיים בריא.

בני משפחה וחיילים בשירות חובה מקבלים טיפולי גמילה מעישון ללא כל חיוב.

מורן אטיאס: ״אני שמחה לשתף אנשים בסיפור ההצלחה שלי. אברהמסון זו הצלת חיים!”

אלדד זיו: “כנגד כל הסיכויים: עישנתי 40 שנה והפסקתי לעשן אחרי טיפול אחד. מודה לאברהמסון כל יום.

”ישי לוי: “אין לי מילים… אני לא מבין עד היום איך זה עובד. אברהמסון הציל לי את החיים“.

ח”כ איתן כבל: "10 שנים לא מעשן אחרי טיפול אחד עם אברהמסון”

דודי הולצמן: “אני יכול לספר לכם מה הכסף שלי לא עשה ב-10 שנים האחרונות: לא קנה סיגריות!”

גדעון רייכר: “כבר 30 שנה ממליץ על אברהמסון, את מיטב חברי שלחתי לשם וזה הצליח”.

עדיין מעשנים?

אברהמסון מציע לכם דרך קלה ומהירה להפסיק את ההרגל המגונה הזה, שפוגע לכם גם בבריאות וגם בכיס, ולעבור לחיים בריאים יותר לכם, למשפחה שלכם ולסביבה שלכם. למכון אברהמסון סניפים בפריסה ארצית: תל אביב, חיפה, ירושלים ראשון לציון, עין ורד, באר שבע ואילת.

גילוי נאות: "אני עמיחי לבנון, כותב הכתבה. אני לא מעשן אך במסגרת הכנת הכתבה לאברהמסון שוחחתי עם אנשים שעברו את הטיפול ונגמלו מעישון  וכל כך התרשמתי שהחלטתי להצטרף בעצמי לתוכנית גמילה מסוכר של אברהמסון. עברתי את טיפול הגמילה, השתתפתי בסדנת שף לכלים וטיפים לאורח חיים בריא וקיבלתי שירות תמיכה וליווי מהדיאטנית. מרגע סיום הטיפול הפסקתי לצרוך סוכרים ובצקים, עברתי לאורח החיים המומלץ על ידי אברהמסון ותוך חודש השלתי 5 ק”ג ממשקלי ללא תחושת רעב וללא דחף למתוקים ומאפים".

רוצה להפסיק לעשן? שיטת אברהמסון מטפלת לך בדחף. 

עלות התוכנית: 225 ש"ח לחודש למשך 12 תשלומים שווים.