מארי בושה, יחצ

למרות המום בזרועה: "הספורט לימד אותי שהמום שלי זה כוח"

מארי בושה נולדה עם מום בזרועה, אבל לקחה את המום והפכה אותו לכוח. כדמות מעוררת השראה, מותג טיפוח נחשב בוחר בה לדוברת החברה

  • פורסם ב:
  • 07/11/2018 09:42
  • |

מארי בושה הצרפתייה, נולדה עם מום בזרועה השמאלית, ולמרות הכל, הפכה את המום לכוח והישג כשניצחה פעם אחרי פעם בענף הספורט האהוב עליה - הגלישה.

בגיל 24, גולשת הסקי הפאראלימפית, זכתה במספר הגבוה ביותר של מדליות זהב עבור צרפת, ובלא פחות מ-15 אליפויות עולם, בעודה קוראת להעניק הזדמנויות לאחרים לצמוח ולהצליח באמצעות הספורט.

גילתה את הכוח בספורט

גילתה את הכוח בספורט (יח )

 


בזכות הכוח הרצון, ההשראה והיכולת להפוך מכשול להישג, נבחרה בושה לדוברת המותג לוריאל פריז, תחת המסר החדש שמנסה החברה להעביר - לאמץ את מי שאנחנו.

"הספורט לימד אותי שהמוגבלות שלי היא כוח", אמרה בושה על הצטרפותה למשפחת לוריאל. "החיים אותם בחרתי לחיות קשורים קשר ישיר לשוני שלי, ואני רוצה שהאחרים יחוו את ההזדמנות הזאת ויבחינו באפשרויות העומדות בפניהם. עבורי, גולשת סקי אלפיני תחרותית, לייצג את לוריאל פריז, המותג הצרפתי עם החזון של יופי גלובלי, פירושו לשלוח מסר חזק לעולם שאמנם אנחנו שונים זה מזה, אבל כולנו יפים!"

 מארי בושה

מארי בושה (יחצ )

 

מארי בושה עשתה את הצגת הבכורה שלה עם המותג על מסלול תצוגת האופנה על נהר הסיין במסגרת Le Défilé L’Oréal Paris. מארי בושה ייצגה את היופי של הגשמה עצמית, לצד השגרירים/ות ודוגמני/ות האופנה של לוריאל פריז בשבוע האופנה בפריז לסתיו-קיץ 2019, היא שיתפה בסיפור הצלחה אשר נולד במיומנות, נחישות ושאפתנות.