שריפת שומנים: לא מה שחשבתם, בן איפרגן

הייפר פלוס: למה לשרוף זמן, כשאפשר לשרוף שומן?

המוח הישראלי עושה זאת שוב: הפורמולה היחידה שמנצלת עד המקסימום את הרכיבים החיוניים להאצת תהליך שריפת השומנים, הודות לגילוי מחקרי חדשני. זה באמת עובד? יצאנו לבדוק איך.

אנחנו רוצים לרזות, להתחטב ולהרגיש חיוניים אבל באותה מידה, כולנו כבר יודעים ששוק המוצרים המזרזים את חילוף החומרים כולל גם רעלים וחומרים שלא הייתם נותנים לאנשים שאתם אוהבים. שוק מוצרי ההרזיה והחיטוב מציע אינספור אפשרויות שיכולות לבלבל אותנו.

שריפת שומנים: לא מה שחשבתם

הגברתם את מהירות הריצה שלכם, העליתם את מספר הקילומטרים שאתם רצים, הפחתתם כל מקור אפשרי לפחמימה מיותרת ואפילו על החלב בקפה של הבוקר ויתרתם ויוק – ירידה בהיקפים לא נראית באופק.

כולנו מכירים את תופעת ההאטה של הירידה במשקל. אחרי מספר שבועות של הצלחה מסחררת ומחמאות מכל כיוון, אנחנו מתחילים לאבד תאוצה והמד במשקל מסרב לשנות את מקומו. כמו בכל תהליך, גם כאן נדרשת דחיפה קטנה קדימה שתמשיך את התהליך שאתם משקיעים בו כל כך הרבה משאבים. איך עושים את זה? מסתבר שזה די פשוט.

באמצעות פיתוח חדשני ישראלי המבוסס על מחקרים עדכניים שנערכו במכון דווידסון, הושקה הפורמולה ההולכת וצוברת תאוצה בשם "הייפר פלוס". הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לדעת עליה הוא שהיא עובדת. כל כך טוב, עד שהיא מתפשטת כמו מגפה.

מה זה "הייפר פלוס"?

"הייפר פלוס" הוא פורמולה ייחודית, פרי פיתוח ישראלי בלעדי המבוסס על גילוי מחקרי של מכון דוידסון. במחקר, נתגלה תהליך האחראי על שריפת שומנים בגוף. האצת תהליך זה הביאה רבים המתמודדים עם משקל עודף – להרגיש חיוניים יותר בתוך זמן קצר, לאבד ממשקל הגוף ולהצר את ההיקפים.

הפורמולה גלובלית, הת'כלס מקומי

כולנו מכירים את הכותרות שצועקות: "הרזייה בטוחה בתוך שבועיים", "הפחתת משקל ללא מאמץ!". אחרי ניסיונות חוזרים ונשנים, כולנו כבר יודעים שאין דרך קלה להצלחה. כדי לרזות, עלינו לעשות מאמצים.

בהשקעת המאמצים הנכונים, הייפר פלוס מנצל את האנרגיה שמייצר הגוף כשהוא מגביר את קצב שריפת השומנים באמצעות רכיבים חיוניים כגון מגנזיום, B12, גווארנה, חומצה לינולאית, קפאין ורכיבים חיוניים אחרים.


למידע נוסף אודות הרכיבים הפעילים ב״הייפר פלוס״ לחץ כאן

ההבדל בין הרזייה יעילה וחיטוב ובין ירידה אטית במשקל

תכשירים רבים המשמשים לשריפת שומנים מבוססים על רכיבים יעילים וחשובים להרזיה, אולם ברובם כוללים תמהיל לא מדויק הדרוש לגוף ויתרה מכך, אינם מנצלים תהליכים חיוניים המתקיימים בגוף למטרות שריפת שומנים מואצת גם במצב מנוחה, האצת קצב חילוף החומרים ותמיכה בהצרת ההיקפים וחיטוב הגוף.

יעילותו הרבה של ההייפר פלוס טמונה בניצול מספר תהליכים חיוניים הפעילים בגוף ומיקסום תהליכים אלו למטרת שריפת שומנים. סודה של יעילות זו טמון בהתבססות על תהליך התרמוגנזה.

 ההבדל בין הרזייה יעילה וחיטוב ובין ירידה אטית במשקל

ההבדל בין הרזייה יעילה וחיטוב ובין ירידה אטית במשקל ( בן איפרגן)

 

.

מהי תרמוגנזה?

תהליך התרמוגנזה אותר במחקרים שבוצעו במכון דוידסון בשנת 2017 וחשפו גילויים מרעישים שהפריכו את כל מה שאי פעם חשבתם על תאי שומן. הייתם בטוחים שתאי שומן יודעים רק לאגור שומנים? הרי לכם חדשות טובות:

רקמות השומן האנושי מתחלקות לשני סוגים עיקריים: מאגרי שומן לבנים ומאגרי שומן חומים. בעוד שמאגרי השומן הלבנים משמשים לאגירת עודפי אנרגיה, תאי השומן החומים שהתגלו במחקר משמשים לייצור חום. תאי השומן החום מפוזרים בגוף, עתירים במיטוכונדריות (סביבות תא המייצרות אנרגיה עבור תאי הגוף). המיטוכונדריות מאפשרות לחלבון מסוים לשרוף שומנים וסוכרים בצורת חום. תהליך זה מכונה תרמוגנזה.

לתרמוגנזה בגופנו תפקיד חשוב ביותר בשמירה על רמות סוכר נמוכות, לחץ דם תקין, איזון המטבוליזם ושחרור אנרגיה באמצעות חום. הייפר פלוס הוא המוצר המנצל את בצורה הטובה ביותר את תהליך

התרמוגנזה, הודות לשילוב הטוב ביותר בין מגנזיום, חומצה לינולאית, גווארנה, ויטמין B12 וחלבונים חיוניים.

למה הייפר פלוס?

  • כשר

שלא כמו פורמולות רבות אחרות שלא קיבלו כשרות רבנית ישראלית, הייפר פלוס הוא המוצר הישראלי הכשר הראוי לשימוש עבור כל האוכלוסיות בישראל.

  • תוצרת הארץ

מוצרים רבים המיוצרים בחו"ל מבוססים על תקנות אמריקאיות, מותאמים לתזונה עתירת שומנים או תזונה דלה יותר. הייפר פלוס הוא המוצר היחיד שפותח על ידי ישראלים, בשיתוף פעולה מלא עם מהנדסי מזון, תזונאים וביו טכנולוגיים, בהתאמה מלאה למאפייני התזונה הים תיכונית.

  • עומד בתקנים ישראליים

מוצרים רבים בשוק הספורט והתזונה נמכרים בשוק השחור והאפור. הביקוש הגבוה הוא זה שהביא לפיתוח הייפר פלוס: פורמולה עתירת רכיבים מאיצי הרזייה העומדת בתקנים ישראליים מחמירים ונאמנה לצרכן.

תחילתה של ידידות מופלאה

החוקרים מעידים כי גילוי זה מהווה את הבסיס לשורה של מחקרים עתידיים אשר יוכלו לשפוך אור על תהליך הירידה במשקל ולהקל משמעותית על המבקשים להצר היקפים. שומנים, כך מסתבר, יכולים לעבוד גם לטובתנו, כשמעוררים אותם לחיים. הייפר פלוס הוא בין הפורמולות הראשונות לזהות את הפוטנציאל הזה.

לטיפים ועצות מהמומחים שלנו בנושא חיטוב הגוף הקליקו עכשיו