לפני ואחרי, אינסטגרם

מהפך מטורף: השילה 63 קילוגרמים ממשקלה בשנה בלי דיאטה

ג'וספין החליטה שהיא מחרימה את הדיאטות אבל בכל זאת משילה 63 קילוגרמים ממשקלה. כך היא עשתה את זה והפכה לכוכבת רשת מעוררת השראה

 לפני ואחרי

לפני ואחרי (אינסטגרם )

 

בגיל 16 סבלה ג'וספין מבריונות מתמדת כששקלה 127 קילוגרמים, היום - שנתיים אחרי, היא שוקלת 63 קילוגרמים פחות, מרגישה מעולה, מלאת ביטחון עצמי ועוקבים באינסטגרם וביו טיוב, ועד היום היא טוענת שהיא נגד דיאטות. "אני לא רואה את הירידה במשקל שלי בתור דיאטה. שיניתי את כל אורך החיים שלי. אימצתי אורח חיים בריא", היא כותבת באחד הפוסטים שלה באינסטגרם, בו היא חושפת עוד תמונה מעברה לצד תמונה עדכנית ומעוררת השראה של נערה חזקה ומאושרת.

 לא עשה דיאטות

לא עשה דיאטות (אינסטגרם )

 

ג'וזפין, חושפת שכל המסע שלה החל כשהחליטה לצמצם את כמות הפחמימות שבתפריט שלה, ולנדות לגמרי את הסוכר הלבן והאוכל המעובד מחייה. "תוך 12 חודשים ירדתי 63 קילוגרמים", חשפה, והוסיפה כי מה שתרם לזה הוא ההימנעות מהסוכרים והפחמימות. היום היא מתאמנת בנוסף עם מאמן אישי בין 3 ל-4 פעמים בשבוע.

 לפני ואחרי

לפני ואחרי (אינסטגרם )

 

הדרך של ג'וספין לא תמיד הייתה קלה עבורה, היא משתפת. "בשנתיים האלו נתקלתי בלא מעט אתגרים קשים מאוד, אבל בחרתי להרים את עצמי ולא לשקוע. לכל אחד יש ימים רעים, אבל חייבים להישאר חיוביים". בעמוד האינסטגרם שלה יש לה מעל 30 אלף עוקבים, אותם היא משתפת בעקביות בדרך שלה, במשפטים מעוררי השראה ובארוחות הבריאות שלה, שהיא מכינה בעצמה.