איה מלמד חי חושפת: "השיר הוא על חיי הרווקות שלי"

הסטייליסטית איה מלמד חי הוציאה בפעם השניה שיר חדש עם קליפ מלא בסטייל. פגשנו אותה בהשקה כדי לשאול אותה מאיפה ירשה את הסטייל, מה הילדים שלה חושבים עליו ומה החלום?

  • פורסם ב:
  • 01/11/2018 18:07
  • |

ספרי מה ההשראה לשיר החדש: "ההשראה לשיר החדש היא איך שאני חווה את חיי הרווקות בשלוש וחצי השנים האחרונות. אני קצת רגישה ולוקחת קשה והדרך שלי להתמודד היא דרך מוזיקה והומור, אז אין כמו לחבר ביניהם. 

מי אחראי על הסטיילינג בקליפ? "אני בעצמי. לצלם את הקליפ הייתה חוויה כיפית ומצחיקה כשבצוות חברים שלי שאני הכי נהנית לעבוד איתם. הצילומים לקחו יום אחד".

ממי ירשת את הסטייל שלך? "כנראה מאמא שלי. מגיל קטן הייתה מזמינה בדואר קטלוגים מצרפת (לא היו חנויות אונליין עדיין), ויחד היינו בוחרות לי בגדים. בגלל שאני יכולה להיות קצת עצורה לפעמים, אני מוצאת את הרגשות והסערות שבי דרך הסטייל".

מה את הכי אוהבת ללבוש ביומיום? "בדרך כלל, חצאית וטישירט עם כיתוב או הדפס מגניב. בדרך כלל בצבע שחור".

מה בחיים לא תלבשי? "אין כזה דבר. פעם אמרתי קרוקס ואז קרתה תאונה ונאלצתי לנעול - ככה שאין דבר כזה".

על איזה פריט את לא תוותרי? "פעם זה היה כובע, בחודשים האחרונים קצת זנחתי את הכובעים. משקפי שמש תמיד יש איתי".

פעם לא הייתה זזה בלי כובע

פעם לא הייתה זזה בלי כובע (אינסטגרם איה מלמד )

 

כמה את משקיעה במה שאת לובשת בבוקר? "דווקא לא הרבה זמן בכלל. אני תמיד אוהבת להתלבש יפה, גם אם אני סתם הולכת למכולת או לקחת את הילדים מהגן. אני חושבת שלוקח לי 10 או 15 דקות להתלבש בבוקר ועוד 10 דקות להתאפר".

מה הניחוח האהוב עלייך? "בלאק אופיום של איב סאן לורן".

ספרי על שגרת הטיפוח שלך: "משתדלת להקפיד. בבוקר מנקה את הפנים עם סבון ומורחת קרם פנים. לא משהו יוצא דופן. כל כמה ימים שמה קרם טיפולי עם המון לחות".

איך את שומרת על הגזרה ומה החטאים שלך? "הבעיה הקשה שלי היא לחם. כל השבוע אני משתדלת להימנע (לא תמיד עובד לי). כל יום שישי בשמונה בבוקר אני מתייצבת בסופר וקונה חלה ענקית שאני אוכלת בלי כלום ולבד. חלב אני משתדלת לא לשתות כי זה לא טוב לי לעור ומשתדלת להגיע לאימוני TRX כשיש לי זמן".

כמה את משקיעה באינסטגרם שלי? "אני מאוד אוהבת את האינסטגרם שלי. אני חושבת שאני יחסית משקיעה בו. מתה מתה מתה על הסטורי. מאוד פעילה שם, מוזמנים להציץ".

 איה עם שיר חדש

איה עם שיר חדש (אינסגרם )

 

אחרי מי את אוהבת לעקוב באינסטגרם? בתכלס הפרופיל הכי יפה בארץ הוא של לירון עיני. בעולם אני אוהבת להיכנס לפרופיל של זאיין מאליק".

היית הולכת לריאליטי כמו האח הגדול: "אף פעם לא אומרת אף פעם, לכי תדעי".

מה החלום הבא שלך? להיות זמרת? סטייליסטית? "אני כבר סטייליסטית, החלום שלי הוא שיהיה לי יותר קל להוציא שירים. כדי שאוכל לעשות את זה בקצב גבוה יותר. כרגע אני לא בוחרת בין השניים. אוהבת לעשות את שניהם".

מה הילדים חושבים על השיר החדש? "הבת שלי מתה עליו והבן שלי כועס שהוא באנגלית והוא לא מבין".

ולמה בעצם באנגלית באמת? "תמיד היה לי נוח יותר לשיר באנגלית. לא יודעת למה, מאז ומתמיד".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ask me if I give a shit

A post shared by Ayah M (@ayahm) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ayah M (@ayahm) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

If people could read my mind I would be fucked. @noasalti @stav_vicious @rami_bendeson

A post shared by Ayah M (@ayahm) on