דודי אחרי טיפול הסנטר, פרטי

טרנד חדש: לא תאמינו מה דודי עשה לסנטר שלו

והשבוע במסגרת טיפולי העשרת אלפים שלו, דודי טל השיפוצניק שלנו הלך לשפץ לעצמו את הסנטר בעזרת טיפול חוטים חדשני ומותח. מה מרגישים וכמה זה עולה?

  • פורסם ב:
  • 22/10/2018 09:43
  • |

במסגרת הטיפולים שאני עובר, החלטתי לעשות מתיחת פנים אפקטיבית, ללא ניתוח שהומצאה בקוריאה, והלכתי לנסות את שיטת ה"מזו חוטים" אצל ד"ר אירנה שנדשטיין M.D. המתמחה ברפואה אסתטית.

אז מדובר בעצם בחוטים המוחדרים לנקודות דיקור בפנים ובצוואר, ומעודדים ייצור קולגן ואלסטין, הגורם לעור להפוך למתוח, מוצק וזוהר יותר, ללא צורך בהתערבות כירורגית.

בעזרת מחטים דקות, מחדירים חוטים דקיקים בלתי נראים כמעט, אל אותם האזורים בגוף שאותם נרצה למתוח. החוטים הם חוטי פולי אוקסיגן, בהם מנתחים משתמשים לתפירות פנימיות בגוף. הם מתמוססים מעצמם, ונעלמים מהגוף לאחר כשבועיים מיום הטיפול.

מה שקורה הוא שהחוטים שהוחדרו, מטרתם לבנות בצורת שתי וערב את הקולגן והאלסטין המחזקים את העור ומותחים אותו, ויוצרים עור עבה שלא נוטה להתקמט. 

בימים קדומים, הרבה לפני פרוץ הבוטוקס והניתוחים, היו הגיישות מגיעות לרופאים מיוחדים שהחדירו לנקודות הדיקור שבפניהן חוטים דקיקים, שהיו עשויים אז מגידים של חיות, ועזרו להן להיראות יפות וחלקות.

 דודי לפני מתיחת הסנטר

דודי לפני מתיחת הסנטר (בלה דיאמנט)

 

מה עושים: כאשר הגעתי לד"ר שנדשטיין, התחלנו בפגישת ייעוץ. היא בחנה את מצב העור שלי, וגם שאלה למצב בריאותי כי הדגישה שאין לעשות הטיפול הזה לאנשים החולים במחלות כרוניות, למשל. לאחר הייעוץ, הוחלט לעשות לי מזו-חוטים ב-3 אזורים: צוואר, קו הלסת והסנטר הכפול, שכן השלתי הרבה קילוגרמים ויש לטפל ולטפח אזור רגיש זה אצלי.

נשכבתי על מיטת הטיפולים בקליניקה, והרופאה שמה על 3 האזורים משחת אילחוש. אחרי רבע שעה היא התחילה להכניס לאזורים שנבחרו, את המחטים עם החוטים, כשהיא עוברת מאזור לאזור, מסובבת את המחטים במקום לספיגה טובה יותר, ואח"כ בלי שארגיש כמובן, במחי יד הוציאה את כל המחטים.

 דודי אחרי

דודי אחרי (פרטי )

 

מה מרגישים? ללא כאב דרמטי, בדומה לדקירה שאנחנו מרגישים בדיקור סיני. מיד במהלך הטיפול כבר רואים תוצאות, אבל התוצאה הסופית מגיעה אחרי חודש או חודשיים. 

כמה זמן: הטיפול בדרך כלל במזו-חוטים אורך בין עשר דקות לשעה, תלוי באיזה אזור בוחרים לטפל. גם מספר המחטים שבהן משתמשים תלוי בסוג הטיפול, שאינו כואב. 

בשורה התחתונה: כל הפעולה ארכה אצלי כ-20 דקות בלבד, והתוצאות נראו לי במיידי: בלי סנטר כפול, ועם צוואר וקו לסת מתוחים, מה שחשוב הוא שלאחר הטיפול אפשר לחזור לעבודה ולשיגרה מיד.

מה עוד ניתן למתוח? בשיטה מטפלים בעיקר בפנים, בצוואר ובאזור המחשוף, אבל אפשר להשתמש בה גם כדי להרים ולמתוח אזורים אחרים בגוף. התוצאות יכולות להחזיק שנה עד שנתיים, תלוי בסוג העור והגיל.

כמה זה עולה? תלוי באזור: אזור הפנים: 2,500, אזור צוואר: 3,000, אזור עיניים ומצח: 2,000